Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megszoktátok kívánni a...

Ti megszoktátok kívánni a barátotok csaját?

Figyelt kérdés
Engem az egész viselkedése lázba hozz,egyszer leszopta az ujjamat is.Szoktunk beszélni szexuális dolgokról,kérdeztem tőle hogy a nőknek miért jó szopni és azt mondta hogy nem tudja csak azért csinálta hogy a barátomnak legyen egy jó napja.Azt is elmondta hogy mit szoktak csinálni,fenekelés stb stb de az anált az nem próbálná ki..
2019. dec. 9. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa természetesen, de a gondolatok csak gondolatok maradtak. Ahogy Gyurcsány mondaná: "Én nem olyan pasi vagyok...".
2019. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha lenne alkalmam rá meg dugnám,ha tehetném rendszeresen.Attól hogy felpróbálom még az övé marad nem?
2019. dec. 9. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
De egy pofátlan alak vagy te kérdező... Eleve más párjáról fantáziálni... Meg felpróbálni.. Elég tuskó egy ilyen ember, ráadásul a haverod barátnőjét.
2019. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha a haverod kiveri utána a fogaidat, attól még a tieid lesznek a fogak nem?
2019. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten érthető, ha esély lenne rá igen nehéz lenne nemet mondani hiába a barátod csaja. Pláne ha meg is akarod xD. De ez egy rossz cselekedet.
2019. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem bántana ő engem,de mindent a szemnek és semmit a kéznek.Egyszer megkérdezte a barátom előtte hogy te ugye hogy megdolgoznád "xy-"T én meg mondtam hogy igen,és azt mondta hogy őszinte vagyok.Ő meg a nővéremet akarta állandóan megdugni szóval..
2019. dec. 9. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Jól összeillenétek, a rngyó csaj aki a pasija haverjának az ujját szopkodja, meg te, aki minden további nélkül megfektetnéd a barátod nőjét.

A csaj rúgja ki a fasziját és azt csináltok ami jól esik.

2019. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azért szopta le ujjam mert a barátom is leszopta az ujjamat aztán na...Az elmondása szerint ő nem váltaná le a barátomat semmiért.Azt szeretem még amikor ráharap az ujjamra és belevájja a fogát,még nyoma is maradt.
2019. dec. 9. 18:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Habár elmondása szerint benne lenne egy hármasban..
2019. dec. 9. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Összehozhatnátok egyet közösbe, mindenki mindenkivel ;)

Persze ha mindenki benne van

2019. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!