Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem köszönnek nekem a...

Miért nem köszönnek nekem a haverok csajai?

Figyelt kérdés

20-30 közöttiek vagyunk. Sok haverom (nem barát!) újdonsült barátnője levegőnek néz engem. Pl ma találkoztam a fodrász előtt haverral meg a nőjével, hangosan köszöntem nekik, a csajra is ránéztem és lekezeltem a haverral. A csaj meg se szólalt, lenézően nézett ràm mint amikor egy ronda srác fel akar szedni egy modell csajt. Sokszor előfordul ez. Van olyan haver akivel rendszeresen bulizunk együtt de a csaja 1 éve néz levegőnek. Nem köszön, kihagy a haveri puszilkodásból (csak engem), stb.

Az okát nem tudom. Alacsony, rondább vagyok, kövér is, de tipikus udvari bolond nagy humorral. Nem értem ha nem felszedni akarom őket, akkor miért viselkednek így?


2019. dec. 10. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Mert sznob buta uri pics.k

Legkozelebb, ha ilyen tortenik, nyugodtan koszonj megegyszer oda, de akkor mar szolitsd meg a oket ha ezek utan is pofakat vagnak vagy nem koszonnek akkor nyugodtan mond meg a haveroknak mikor nincsen ott a nojuk, hogy tanitsak mar meg a nojuket kosszonni!

Ne aggodj akkor eszre veszik magukat...


Nalam is elofordult mar ilyen, hogy ferfi haverommal volt a noje es nem koszont, szandekosan oda koszontem neki a neven szolitva, na akkor eszre vette magat...

Igaz en no vagyok es valoszinu a feltekenyseg miatt nem koszont a no, de azota nagy nehezen, de kibofog egy sziat...


28/N

2019. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel eleve nem miattuk alltal le beszelgetni es nem is hozzajuk mentel oda hanem a baratjukhoz igy egyszerüen sajat magukat nezik levegönek abban a szituban.

Engem meg az esik meg hogy a baratom haverja eszre sem vesz. Szoszerint csak disz vagyok neha ugy jön le.

Igy alapbol eszembe sem jut köszönni amugy annak aki csak a baratom miatt àll meg egyaltalan mert en esetleg nem is ismerem es futo talalkozas akàr. Nem egy bemutatkozos magybeszelgetös valami.


Felesleges ezeket az udvariassagi formulakat eröltetni.

Olyan is volt hogy harmasban beszelgettünk a baratom lelepett 2 percre, es a haverjaval temam sem volt. Volt hosszu ket perc csendszünet.

2019. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy első írta, én is szoktam ilyet hogy még egyszer köszönök és nézek rá, vagy célozgatok közben nézem hogy vegye a lapot. Persze van mikor mondom nyíltan hogy köszöntem nem tudsz köszönni. Néha kicsit gonoszkodok is ezzel. Mondjuk én olyan a személy vagyok aki néha bunkó, és eléggé lekezelő tud lenni, nagy ívből leszarja ha emiatt a barátok megharagszanak vagy akárki. Szóval ezt akkor csináld ha megvan ez a leszarom hogy mit csináltok, gondoltok én csinálom amit akarok stílus. :D Egyébként azért mert felszínesek, sokan meglátnak külsőre és ha nem vagy szimpi akkor így viselkednek. Én általában úgy szoktam köszönni hogy elsőnek a havernak aztán belenézek a barátnőjének a szemébe és határozottan köszönök(nem üvöltve mielőtt erre gondolnának páran).
2019. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!