Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezek igaz haverok?

Szerintetek ezek igaz haverok?

Figyelt kérdés
Van 2 haver és ha az egyiknek nem megy valami vagy ha nem akar valamit akkor ezt kérdezi az egyik a másiktól: Tényleg ilyen szerencsétlen vagy, vagy tényleg ilyen gyogyós vagy? Szerintetek ezek igaz haverok?

2019. jún. 6. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Persze.

A barátnőimmel sokkal csúnyábbakat mondunk egymásnak. Egy baráti heccelés nem jelenti azt, hogy ne lennének jóban.

18/L

2019. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem heccelés! Ha ráadásul fel is emeli a hangját!
2019. jún. 6. 16:35
 3/9 anonim válasza:
Nekem ilyen haverom lenne megszakitanam vele a baratsagot. Engedi, hogy.igy beszeljen vele?
2019. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiába használtad a haver szót a barát helyett, igaz? Nincs olyan hogy igaz haver, mert velük csak együtt lógsz, mászkáltok vagy hülyültök, de nincs mélyebb kapcsolat köztetek. Egy felszínes dolog, ami sokszor csak arról szól hogy hogy használja ki a másikat (gyakran pl. pénzzel). Nincs tisztelet, nincs bizalom, nincs valódi érdeklődés. Az ilyenek simán beleférnek, mert nincs semmi kötődés igazából.


Ha nem ez amire vágysz, akkor nem velük kell lenni, hanem barátkozni másokkal, mélyebb kapcsolatot kialakítva.

2019. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem. Sok ember van, aki azért van együtt a másikkal, hogy lelkileg lehúzza és ebből erőt nyerjen, sem kölcsönös megbecsülésre, segítségnyújtásra, támogatásra sem baráti kapcsolatra nem lehet számítani ilyentől.
2019. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Riki miller ***** válasza:
A haver szó jelentése ˝uti társ˝ , nem barátok
2019. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma már nem igazán vannak igaz barátságok. Ahogy a példa is mutatja.
2019. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz haverok? Hát ezt a két szót se láttam egymás mellett! Ettél már édes sót?
2019. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem

Idióták.Jobb velük megszakítani a kapcsolatot.Én így tettem és jobb lett.

2019. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!