Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki feltétlen beakar...

Ha valaki feltétlen beakar mutatni egy barátjának akkor az azt jelenti hogy én nem vagyok neki elég jó társaság?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm beakar mutatni egy barátjának és arra következtetek, hogy majd gyakran el akarja majd őt is hozni, hogy hármasban menjünk helyekre. Ez azt jelentené, hogy én nem vagyok neki elég jó társaság csak nem akar ezzel megbántani?

2019. dec. 11. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt, hogy nem vagy elég jó neki. Szeretünk új embereket megismerni, ez így van jól. Ne aggódj emiatt.
2019. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentheti azt is, hogy mivel mindkettőtöket bír, jó fejnek tart, azt gondolja, ti is jóban lesztek. Az emberek szeretnek olyanok közt lenni, akikkel jóban vannak. Nyilván te is. Vagy nem?
2019. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!