Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Metálosok/Rockosok (Nem...

Metálosok/Rockosok (Nem feltétlen rockerek). Ti, hol ismertetek meg olyanokat akikkel később koncertre jártatok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajna sehol, így elmegyek egyedül, de ott azért mindig szokott akadni valaki vagy pár ember, akikkel el elhet lenni.
2015. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akikkel ott találkozol azokkal nem leszel annyira jóba, hogy legközelebb együtt menjetek?
2015. szept. 19. 00:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt már példa, hogy címet cseréltünk, arra is hogy máskor is összefutottunk, előre megbeszélve, de úhgy, hogy konkrétan együtt mentünk volna valamelyikünktől, arra még nem.
2015. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy olyan haverom van, aki hasonlóan rocker, mint én, de vele kábé csak Road, Depresszió, Tankcsapda és Zorall koncertekre tudok menni, mert ezeken kívül nem igazán hallgat magyar bandákat.

Pedig nekem annyi magyar kedvencem van még! :D Fesztiválkoncertre szívesen elmegyek egyedül, önálló koncerten viszont nem szívesen vállalnám be így egymagamban az ottlétet.

21/F

2015. szept. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyszínen ismerkedek :D
2015. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Én nem ismertem meg senkit (meg nem is kerestem), de van egy egész jó oldal.

malha.hu

Ez tele van emberrel, találhatsz barátokat, barátnőt esetleg, néha vannak koncert szervezések, málha találkozó, lehet haverkodni.. Társ és barátkereső, ismerkedős oldal.

2015. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Köszi!

Ez tökéletes! :D

2015. szept. 19. 19:25
 8/9 anonim válasza:
A málha.hu oldalon én is fent vagyok! Ha akarsz beszélhetünk.
2015. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott én is fenn vagyok, de az a baj, hogy online, mármint eddig szinte mindig eltünedeztek az emberek, igaz van pár tag kemény mag is.
2015. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!