Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rosszul tettem,...

Szerintetek rosszul tettem, hogy bocsánatot kértem tőle?

Figyelt kérdés

Egy régi barátnőmmel megromlott nagyon kapcsolatom, mert mondhatni elárultam őt. Volt egy több éves,de szörnyen rossz alakuló kapcsolata, amit nem volt képes lezárni és többször is megcsalta. Megismert egy srácot, aki nagyon jól bánt vele, kedves és figyelmes volt, de még akkor sem tudott kilépni a rosszul működő kapcsolatából, inkább hazudott folyamatosan mindkét srácnak. A szeretőjének feltünt, hogy fura dolgai vannak, mindig velem takarózott, miközben én egyáltalán nem akartam ebben részt venni. Egyszer betelt nálam a pohár és elmondtam a srácnak, akivel csalta a barátját, hogy mi az igazság. Annyira megharagudott rám, hogy azóta se beszél velem, de én ma írtam neki egy üzenetet. Leírtam, hogy sajnálom, ami történt és, hogy néha hiányzik. Tudom, hogy már sose leszünk jóban, de nekem nagyon rossz érzés mikor úgy megyünk el egymás mellett, mint két idegen.

Szerintetek hülyeség volt 1 év után bocsánatot kérni?


2019. dec. 15. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Engedd el a dolgot.
2019. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engedd el. Minek ilyen patkany baratno aki csak arra hasznal, hogy veled takarozzon? Meg ha rossz a kapcsolata akkor mast miert is rangat bele? Masreszt meg ha nem jo a kapcsolat akkor az a megoldas, h megcsalja a parjat? Valszeg miatta volt rossz az a kapcsolat. Patkany az ilyen, orulj, h mar nem a baratnod. Ha meg nem akar veled szobaallni akkor azt muszaj tiszteletbe tartanod...
2019. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem a kerdesre valaszoltam😅 rosszul eppen nem tetted, mert a bocsanatkerest sose rossz megtenni, de. Egyreszt nem neked kellett volna alapvetoen szerintem bocsanatotkerni, masreszt meg na. Egyszer eleg megprobalni, tobbet mar ne
2019. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd jellemtelen, hogy kibeszélted, már megtörtént. Hogy bocsánatot kértél, rendben van, de csak ennyi. A labda az ő térfelén van, ne törődj vele, mit lép. Ha megunja a mosolyszünetet, majd jelzi. Erőszakkal, sem ráolvasással nem tudsz ezen segíteni. Te meg ne rágódj rajta, mert szívbajt kapsz.
2019. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Hülyeséget csináltál...


...azzal, hogy bocsánatot kértél. Tegyük félre azt, hogy jót akartál neki éveken át, mivel az ő szemszögéből ez nem így jön le a végeredmény tekintetében. Viszont. Kérdés nélkül belerángatott ebbe az egészbe, és neked kellett magyarázkodni, míg ő élte világát. Az ilyen nem barát.

2019. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném már, hogy barátnők legyünk, hisz nem is volt ez sose igaz barátság. Valamiért mégis rossz volt, hogy nem rég úgy mentünk el egymás mellett az utcán, mint két idegen, miközben van sok szép emlékem vele. Kicsit bánom, hogy írtam neki, de hirtelen felindulás volt és igazából így legalább tiszta a lelkiismeretem, hogy nem rajtam múlt a dolog.
2019. dec. 15. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bánd. Tök jó dolog, hogyha úgy érzed valamit ki kell mondanod, akkor azt kimondod. Az elveidbe akkor már nem fért bele, amit csinált és nem azt mondtad ki, hogy rosszul cselekedtél azzal, hogy felvilágosítottad a szeretőjét, hanem azt, hogy sajnálod a történteket. Ezzel nincsen semmi baj.

Most viszont ne törődj a válaszával bármi is legyen, vagy ne legyen az. A lelked megkönnyebbült, nem érzed úgy, hogy lépned kéne. Te léptél. Az, hogy ő mit kezd az infóval, már lényegében mindegy.

2019. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A beleegyezésed nélkül használt alibinek a pasijánál.


Szóval nem csináltál semmi rosszat, hogy egyértelműen közölted vele hogy nem. Van benned becsület. Az meg hogy kihasznált a volt barátnőd és te nem hazudtál azért haragudott meg ahelyett, hogy szakított volna a pasijával. Nagyon felelőtlen volt a részéről, mert mi van ha megvert volna dühében a srác téged. Nem neked kellett volna bocsánatot kérni, hanem neki. Fogd meg szépen a vállad és mond magadnak hogy bocsánat és engedd el azt a lányt aki puffog és haragszik a saját hibája miatt. Ő nem igazi barát nehogymár te kérj tőle bocsánatot.

2019. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, megint egy ffi, akinek a bunkó nő kell.
2019. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!