Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nos, kérdés. Öm, iskola,...

Nos, kérdés. Öm, iskola, problémák, segítség?

Figyelt kérdés
Nos, az osztályban elég fura emberek járnak. Én is fura vagyok. Elég könnyen felnevetek mindenen akár egy földre esett tárgyon is, most is nevetek miközben ezt a kérdést írom, pedig ezt komolynak szánom. Az osztályban kezdenrk megutálni emiatt kibeszélnek, hülyeségeket találnak ki rólam és ez mind azért van mert jó kedvem van és már a körülöttem lévő embereket is.bántják. Ti utálnátok egy ilyen személyiséget aki sokat nevet??

2019. dec. 16. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát elég idióta egy szokás az biztos.
2019. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Sokan nem szeretik, ha valaki minden baromságon röhög, mint egy bohóc.
2019. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem inkább aranyos ez, én is sokmindenen nevettem régen, csak pont hasonló okok miatt elnyomtam.
2019. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen emberről azt gondolnám hogy zavarban van, vagy hogy komolytalan, gyerekes. Én is csináltam kisgyerekkoromban, de azért illene kinőni. Kérdés hogy mennyi idős vagy. Az meg egy másik kérdés hogy tényleg utálnak-e és tényleg emiatt? Mert szerintem csak ezért nem lehet senkire haragudni, max ha engem zavarna hogy valaki így viselkedik azzal nem foglalkoznék és kész
2019. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod miért utálnak akkor miért nem moderálod magad? Ne várd már el mindenki mástól hogy alkalmazkodjon hozzád.
2019. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező...de most őszintén mi ez a hozzáállás? Aki elmondja hogy szerinte a bohócok viselkednek így, arra megsértődsz, aki szerint meg aranyos, annak hízelegsz. Most csak azt várod hogy igazolják hogy te milyen cuki vagy ha a semmin nyerítesz mint egy viselkedészavaros ló? Akkor minek tetted fel a kérdést ha nem fogadod el a válaszokat?
2019. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5.6. Kommentelő: Nem fogok senki kedvéért megváltozni. Nem értem azért miert kell utálni és bangani egy embert mert "jo kedve"van. Csak a suliban a barataimmal tudok nevetni.. itthon bajok vannak.. es nem nem azt varon el hkgy mindenki hizelegjen. Normalaisan is ellehet mondani a rossz velemenyeket is.
2019. dec. 16. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megváltozni de fogadd el hogy ez másoknak gyerekes, idétlen hatást kelt.
2019. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hallod, ez nagyon király tulajdonság, én is ilyen vagyok :D ha van kedved, írhatsz nekem , szerintem a sok köcsögöt zavarja, hogy te jól érzed magad a bőrödben. 17 éves leány
2020. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!