Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel ugyanabba...

Legjobb barátnőmmel ugyanabba a suliba mennénk 9. osztálytól, valószínűleg ugyanarra a szakra. Megéri (nekem) ugyanoda menni?

Figyelt kérdés
Igaz, nagyon szeretek vele egy osztályban lenni és nagyon sokat is segít, de van most is ami rosszul esik néha. Ha elül egy egy órára mellőlem vagy valami. És nem az, persze én nem mondom meg kivel barátkozhat s kivel nem, de ugye a lici az már új barátságokról szól, meg minden, és úgy ahogy most szokott “hanyagolni”, úgy tenné sztm liciben is. És a szívemre venném. Nemtudom ha jó ötlet-e, ha egy osztályba is kerülnénk... Úgy érezném hogy már nem akar velem barátkozni, hogy megunt meg ezek. Segítsetek kérlek:(

2019. dec. 19. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátnő szerint válassz középiskolát, hanem az érdeklődési köröd, és a képességeid szerint.
2019. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha tőle függetlenül szeretnél oda járni, akkor ez ne akadályozzon meg

inkább beszélj vele és tisztázzátok a dolgot, lehet szeretne továbbra is a barátod lenni és egyáltalán nem unt meg, egyszerűen csak szeretne másokkal is összebarátkozni

ahhoz meg nyilván szükséges, hogy ne mindig csak veled legyen

ezt próbáld meg ne úgy felfogni, hogy akkor téged hanyagol és inkább te is ismerj meg másokat és szerezz pár új barátod

2019. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*barátot
2019. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívás lesz ha a csaj miatt mész oda aztán nem jön össze semmi vele. Akkor lesz egy rossz végzettséged meg egy jó kis kudarcod is.
2019. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne ez legyen a mérvadó. Teljesen új közösség lesz, most lehet legjobb barinő, aztán lehet dobni fog az új emberek miatt. Amúgy mi az, hogy szarul esik, hogy nem melletted ül pár órán? Nem vagytok összekötve, nem is szabad túlságosan 1 emberre támaszkodni.

Oda menj továbbtanulni, ahova szívesen mennél és fel is vesznek. Aztán lesznek új barátok.

2019. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem éri meg. Legjobb barátnőmmel (már 13 éve!) nem ugyanazt a középsulit választottuk, mert ő kollégista lesz, én viszont nem szeretnék az lenni. Ettől függetlenül legjobb barátok maradunk.
2020. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!