Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vesz semmibe az egykori...

Miért vesz semmibe az egykori legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Több mint 10 évig voltunk legjobb barátnők, egy gimibe mentünk de év eleje óta mintha nem is léteznék... Nem tudom mi az oka, többször megkérdeztem hogy miért haragszik, de azt mondta hogy semmi baj. Nem tudom hogy miért kezdett el látványosan semmibe venni, de nagyon rosszul esik...
2019. dec. 19. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ez a bff dolog kisgyerekkorban talán még megállja a helyét és felnőttkorban is jó ha van valakid, akivel mindent megoszthatsz, de az nem normális ha csak ő létezik és elvárod hogy ő is csak veled foglalkozzon. Nem tudom hogy nálatok mi a helyzet, de nem lehet, hogy csak másokkal is szeretne ismerkedni, ami normális?
2019. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, velem már többször is megtörtént, hogy egy barátnő egyik pillanatról a másikra látszólag minden ok nélkül otthagyott. Maygarázat semmi, egyszerűen azt történt, ami veled is, hogy hirtelen már nem érdekeltem. Én sem értettem ezt soha. És az ilyen jobban megviselt, mint egy szakítás egy hapsival. Már csak azért is, mert a pasikat mindig én szoktam otthagyni, a barátnőkkel meg fordítva van.
2019. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1


Természetesen nem várom el nem is vártam el soha egyetlen barátomnál sem hogy minden figyelme csak rám irányuljon. Nem is az van most sem hogy kevesebbet beszél velem vagy ilyesmi, hanem hogy egyáltalán nem beszél velem csak ha nagyon muszáj és sokszor úgy érzem hogy kerül is... Mintha már nem is léteznek


#2 Sajnálom hogy neked többször is át kellett ezt élned, nem lehetett valami kellemes... Engem leginkább az zavar az egészben, hogy mint nálad is, semmi magyarázat... Talán ez fáj a legjobban

2019. dec. 20. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!