Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csináltam egy karácsonyi...

Csináltam egy karácsonyi köszöntős kísérletet messengeren, mit gondoltok az eredményről?

Figyelt kérdés

Eddig minden évben írtam egy rövid, két soros karácsonyi köszöntést messenger üzenetben annak a kb. 30 embernek, akik közel állnak hozzám, de nem a közvetlen családom és barátaim közé tartoznak (rokonok, barátok, haverok, ismerősök, közvetlen kollégák).

Természetesen ezekre mindenki válaszolt, viszont idén úgy voltam vele, hogy mivel a telefonnak is két vége van, kipróbálom, milyen, ha nem írok senkinek.


Összesen három üzenetet kaptam, ráadásul ez a három ember mind távol álló személy volt, akiktől nem is vártam köszöntést.


Mivel szeretem a statisztikákat, ezt tök viccesen fogtam fel. :)


Ti mit gondoltok róla? Csináltatok hasonlót? Milyen eredménnyel zárult?


2019. dec. 26. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam ilyet, nem vagyok én sem telefonos felköszöntő szolgálat, sem üzenetküldő automata. Aki valóban fontos, igazán közel áll hozzám, azzal úgyis találkozom személyesen az ünnepek alatt vagy előtte-utána pár nappal, és elmondom akkor. A többieknek meg minek küldjek ilyen sablonos izéket? Úgyse törődünk egymással az év többi napján, most minek jópofizzak? Ők is elvannak a saját szeretteikkel meg én is az enyémekkel.
2019. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én privátban kb 55 embernek írtam, mindenki válaszolt.
2019. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolom, hogy betegesen ráfüggtél a közösségi médiára. Senkinek nem írok, nem posztolok karácsonyi jókívánságot és nem is lájkolok ilyet. Ettől függetlenül akivel találkozom annak kellemes ünnepeket kívánok és viszont. Valahogy nincs hiányérzetem
2019. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

En olyat csinaltam, hogy toroltem a facebookomat, egyreszt elegem volt, masreszt kivancsi voltam, hogy ki veszi eszre egyaltalan es ir smst, whatsapp vagy valami.

Az eredmeny az lett, hogy 0 ember kerdezte, hogy mi van velem.

2019. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megcsináltam már ezt a "kísérletet".:)

Ugyanazzal az eredménnyel.

2019. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!