Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ismerősöm letiltott...

David7667 kérdése:

Egy ismerősöm letiltott facebookon, nemrégiben feloldott! Látom az adatlapját a bejegyzéseit, de messengeren nem tudok neki üzenetet küldeni, nem látom hogy elérhető-e és nem kézbesítiaz üzenetet, pedig letiltva már nem vagyok! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fbon feloldott de messengeren letiltott? Ha Fbon letilt akkor automatikusan nem vagytok barátok tehát ha beszélni akarsz akkor ő felkérést kap és nem fogadja el. Ez a 2 indok jut eszembe most.
2019. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerősök vagyunk újra, de az adatlapján a messenger ikon halvány szinű és nem tudok rányomni! De a messenger alkalmazásban nem mutatja hogy tiltva lennék, tudok írni üzenetet, de nem kézbesíti és nem látom hogy elérhető-e! A tiltas feloldása utan lett valami gond! Esetleg neki kellene valamit allitani a messengerben?
2019. jún. 29. 20:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha letiltott miért akarsz neki írni?
2019. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az magánügy! Feltettem egy kérdést mert valami probléma van a messengerrel! Erről szól az oldal!
2019. jún. 29. 22:12
 5/12 Fish1 ***** válasza:
87%
Szerintem a Facebook tiltás meg a messenger tiltás külön is működik. Facebookon feloldott, de messengeren nem.
2019. jún. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Messengerenis feloldott, nem irja hogy nem tudok uzenetet kuldeni, begepelem a szoveget, el is tudom kuldeni de nem kezbesiti egy jo ideje!
2019. jún. 30. 08:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom attól még tudsz üzenetet írni hogy le vagy tiltva csak nem kézbesíti.
2019. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha le vagyok tiltva nem is enged üzenetet gépelni sem! A szoveget le tudom írni de nem kezbesiti, es nem mutatja hogy elerheto! Beszeltem az illetovel, feloldott, de nem tudjuk mi lehet a gond, messenger hiba?
2019. jún. 30. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo leirtak mar nemtom hanyszor a valaszt,de te csak hajtogatod h az nem ugy van. Talpig hulye vagy,es rohadtul idegesito. Fogadd el, facen mar nem vsgy letiltva,de messen még igen
2019. júl. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsón kiégek😂😂😂


Egyébként nyilván messen le vagy tiltva, vagy van egy opció, hogy X, Y üzeneteiről nem kérek értesítést. De valamilyen szinten offolt.


Nem rosszból, csak egy jó tanács. Aki letiltott, valószínűleg azért tette, mert nem kíváncsi rád. Idegesítő tud lenni, amikor valaki rád van akaszkodva és tiltás után is írogat. (Ha exed az, akkor meg főleg ne!)

2019. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!