Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nők szeretik, ha megdicsérik...

A nők szeretik, ha megdicsérik a szépségüket?

Figyelt kérdés
A nők szeretik, ha mondjuk férfiak olyanokat mondanak nekik, hogy mondjuk szép vagy, ma nagyon gyönyörű vagy, stb...?

2019. dec. 26. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem jól esne, mert sose mondják. De biztos van, akinek nem.
2019. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 george1113 ***** válasza:
0%
A nők mindig általába kapnak bókokat, valamilyen formában. De kapnak
2019. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Általában igen. De pl. exemnél ez egy remek ok volt az összeveszésre, mondván tudja, hogy hazudok, és ő ezt nem tűri meg.
2019. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ ki mondja!
2019. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem. Ha a külsőmet dicsérik, azonnal távolságtartó leszek. De ha a belsőmet - hogy milyen jó velem beszélgetni; milyen figyelmes vagyok; mennyire úgy érzi a másik, hogy valóban figyelnek rá, mikor velem beszél -, azokat egy életre megjegyzem, és nagyon simogatják a lelkem.
2019. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem, csak az udvarlóiktól, vagy a Tökös Macsó Tsávóiktól.
2019. dec. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem csak az önbizalom-hiányos nők örülnek neki, akik nincsenek objektíven tisztában a kinézetük erősségeivel és hátrányaival, ezért külső megerősítésre van szükségük. Ha nincs önértékelési problémája, akkor ha belenéz a tükörbe, akkor csak látja, hogy szép vagy ronda. Ha pedig tudja, akkor miért lenne rá szorulva, hogy egy általa ismert információt ismételgessenek neki?


18L

2019. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, kifejezetten zavar. Az viszont jól tud esni, ha a humorommal vagy az intellienciámmal kapcsolatban kapok bókot.
2019. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeretem. Viszont, magamnak szeretnék tetszeni és jól érezni ezáltal magamat a bőrömben. Mi nők magunknak tartozunk ennyivel, hogy ápoltak és csinosak vagyunk.
2019. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Én nem örülnék neki. Azt gondolnám, hogy vagy (1) bunkó és csak gyúnyolódik, (2) kanos és csak meg akar dugni. Egyik sem túl szimpatikus.
2019. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!