Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg akar "bocsájtani" pedig...

Meg akar "bocsájtani" pedig semmit sem tettem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel anno legjobb barátok voltunk kb 11 éve és nem rég rá írtam Facebookon. (Ugye egy ideje valamiért nem beszélünk) és azt írta meg bocsájt ha el mondom miért nem tartottuk a kapcsolatot pedig ő nem keresett én próbáltam. Szerintetek hagyjam a f****ba és ne tartsam vele továbbra se a kapcsolatot/osszam ki/ stb ötletek?

2019. dec. 28. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit írnék neki,hogy gratulálok(és utána letiltanám)!
2019. dec. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném hogy wtf? Aztán törölném simán.
2019. dec. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eljutott hozzá a híre, hogy kerested Őt?


Telefoncsörgést/sms jelzést hallotta, levelet elolvasta - akár kézzel írott, akár elektronikus formában?


Hangpostáját meghallgatta? Telefax működőképes volt? Milyen formában próbáltad megkeresni? Esetleg szintén facebook-on?

2019. dec. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy beteg feltekeny exem mondta ezt, kikészitett a mondvacsinalt vàdjaival, hogy szeretet helyett lecseszéseket kaptam, idegileg kibuktam màr, màr azon voltam hogy en ezt nem erdemlem meg es nem birom tovabb, erre bevàgta ezt a mondatot hogy Ö megbocsajt nekem.

Ez ugy fel is tette az i-re pontot, minden kapcsolatot megszakitottam vele. A sajat baratai is ekkor szembesültek vele hogy bolond.(akik lattak mit müvel velem)

2019. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? fiúk?
2019. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Facebookon írtam neki meg telefonon próbáltam hívni sosem vette fel utcán köszöntem neki nem köszönt vissza és igen mind ketten fiúk vagyunk 24 évesek
2019. dec. 31. 02:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg is van. A középiskolában megváltoznak az emberek. Ez már nem az a 13 éves fiú akit te ismertél. Szerintem is hagyd.
2019. dec. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 orton ***** válasza:
Lehet azért nem akart veled szóba állni, mert úgy érez csináltál valamit ellene? Miért nem kérdezed meg mi a gond?
2019. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!