Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondjatok egy jó szívatást?

Mondjatok egy jó szívatást?

Figyelt kérdés
Egy két órával ezelőtt a két haverunk (az egyikkel nekem alakulóban van) baratnőmet és engem, hogy eljatszotak hogy fegyverrel (van fegyvertartásuk) meglötte az én "páromat" és eljátszották valódi képekkel a balesetett és,hogy kórházba bevitte stb. És én már felöltöztem, hogy bemegyek stb. Idegbe voltam. Aztán felhívtak, hogy minden rendben. Bárátnőmmel ki akarunk találni valamit, hogy visszaadjuk, de nem jut eszünkbe semmi. Segítsetek már légyszi???

2020. jan. 3. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lennenek otleteim de az meg viccnek is rossz. Gyerekkorom ota a fejemben volt ez a riogatas, vegul megtortent igazibol csak nem velem... ennyit a viccekrol ;)
2020. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is rossz volt viccnek szerintem. nyugodtan mondhatod.
2020. jan. 3. 01:26
 3/6 A kérdező kommentje:
*akivel
2020. jan. 3. 01:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszivattak* jó még most is idegbe vagyok amúgy azért nem tudok írni 😂
2020. jan. 3. 01:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után ha barátkozol velük, ostoba vagy.
2020. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a magam 38 évével már vénnek számítok az ilyen "szivatásokhoz" vagy esetleg a humorommal van baj, de ez szerintem nem volt vicces. Ignoráld őket, mert nem normálisak.

A mi időnkben pl olyan "szivatások" voltak, hogy táborozáskor fogkrém a cipőben vagy szurok darab a fekete negro csomagolásába és azt odaadni valakinek.

2020. jan. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!