Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám megszerettetni...

Hogyan tudnám megszerettetni magam? Mikor lesz szimpatikus nektek egy lány? Mikor mondjátok azt hogy "na igen, vele barátkoznék"?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pár lány barátnőt,nem vagyok leszbikus de ahogy észre vettem a mai fiatalok nem szeretnék nagyon ismerkedni..inkább mindenki pasizik

2018. jún. 28. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kedves,érdeklődő másokkal, de ne tolakodó. Apró gesztusok, ajándékok. Mosolyogj sokat. Ajánld fel a segítségedet gyakran.
2018. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha tetszik a stílusa, én szeretem ha valaki laza, kicsit lázadós ruhákban jár, (mondjuk fesztiválokon szoktam sok szimpatikus emberrel találkozni). Szeretem, ha valaki nyitott,kicsit pörgős, barátkozó, de értelmes. De van akinek ez kicsit sem tetszik, mindenkinek más. Egyszerűbb, ha te választasz ki neked szimpi embereket és te mész oda hozzájuk :D
2018. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat !
2018. jún. 28. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Írj, ha van kedved.

18l

2018. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Humor!


Nameg a jó kérdések. Amikre nem lehet egy szóval válaszolni, kifejtendő.

Ki? Hol? Mit? Hogyan? Miért? Mikor?

...általában így kezdődnek.

2018. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor nem bunkó, és nem beképzelt. Ilyen egyszerű. Nincs elszállva, nincs nagyra magával, tisztességesen beszél mindenkivel, nem úgy, mint egy darab ronggyal; és kedves, barátságos, jószívű, érzelmességet sugalló a tekintete; hogy melegszívű, empatikus, jószándékú teremtés az illető. Amikor ki van nyitva a szíve mások felé; és max akkor zárja be, ha az adott illető által már sérült; vagy bunkónak vagy beképzeltnek tartja a másikat, akivel nem annyira szívesen kommunikálna. De ha ő kérdez tőle, akkor neki is kedvesen, szelíden, békésen, aranyosan válaszol; de ha nem muszáj, nem feltétlen elegyedik vele olyan hosszabb mű-bájolgásos cseverészésbe ami őszintétlen lenne.
2018. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*hasonló érdeklődésű körű, esetleg hobbijú , vagy hasonló lelkületű, lelkivilágú emberek között kéne keresgélni, talán van, akinek rá van írva az arcára, hogy te ővele rokonlélek vagy. A közös hobbival rendelkező emberek jó útitársak tudnak lenni az életünk útján, ővelük sztem könnyen ki lehet jönni.
2018. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2018. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!