Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Születésnapi ajándék ötletek...

Születésnapi ajándék ötletek legjobb barátnőnek (30+) ötletek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 1 hónap múlva lesz a születésnapja és eléggé kifogytam az ötletekből. 8 éve ismerjük egymást, azóta nagyon erős kapocs van köztünk. Ha esetleg van valamilyen klassz ötletetek, mit adhatnék neki, akkor légyszives osszátok meg velem, esetleg olyan amit ti kaptatok és nagyon örültetek neki. Már sok személyes ajándékot készítettem neki, most kicsit tanácstalan vagyok. Egy igényes, határozott de érzékeny nőről van szó, aki szereti a szép csajos dolgokat, jó humorú, szereti a jövés menést, az utazást (bár ez utóbbi mióta gyerekek vannak, nyilván változott egy picit). Szóval ha van valami tuti ötlet, szívesen fogadom! Köszönöm
2020. jan. 5. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajándék belépő egy olyan programra amit szeret?
2020. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Legjobb barátnőnek tudnod kellene.
2020. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neked nincs tuti ötleted 8 év után akkor másnak honnan legyen?
2020. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fessneki? Kozos elmeny 😊
2020. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jóindulatú tanácsokat és ötletek. :) Aki pedig nem tud érdemben hozzászólni, az nem tudom minek ír egyáltalán. Igen, a legjobb barátnőm, igen már 8 éve, éppen ezért is írtam hogy kifogytam az ötletekből, mivel már sok féle ajándékkal megleptem. Kíváncsi voltam, van-e valakinek olyan tippje aminek például nagyon örülne.
2020. jan. 5. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a hétvégi tanfolyamok (torta dekorálás, csokikészítés stb. ) jók szoktak lenni, akár gyerekek is résztvehetnek rajta. Szabadulószoba, szintén gyerekkompatibilis. Akár lehet egy csajos hétvége is, ha el tudja passzolni a gyerekeket (a jó értelemben), arra az időre. Ha nagyon szeret utazni, akkor akár egy gyors csajos repülős hétvége is lehet valahova. Masszàzs majdnem mindig ellőhető.
2020. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy segítettél, ezek nagyon jó ötletek!
2020. jan. 5. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!