Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Letiltották a facebook adatlap...

Letiltották a facebook adatlapomat, mit tegyek? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Szóval 5 napja levagyok tiltva a facebookról minden előzmény nélkül. Ritkán használom a facebookot, 9 éve van meg, nem szoktam posztolni hülyeségeket. 2015 óta nem osztottam meg semmit sem, pár emberrel beszélek facebookon akiket 2011 óta ismerek facebookon. A probléma azonban ennyé bonyolultabb, ugyanis több alkalmazáson keresztül facebookkal vagyok belépve vagyis nem külön regisztrálva vagyok az alkalmazáson keresztül, hanem a facebookkal. 9 év pótolhatatlan emlékem, ismeretségem veszett el. Sajnos pár alkalmazáson keresztül (webáruház appokban is facebookkal voltam belépve, amiben tároltam a bankkártya adataimat is, nem a fejetlenségem miatt, hanem könnyebb volt egy kattintással fizetni..... A probléma azonban az, hogy mivel facebookkal voltam belépve, már oda se tudok belépni, mert úgye tiltottàk a fecebookoma indoklàs nélkül. Anyagi kàrom egyenlôre nincsen,vde nem tudom hogy miért tiltottàk. Remélem nem törték fel. A facebook sugónàl talâltam egy űrlapot, aminek segitségével igazolni tudon hogy valós személy vagyok. Ezt màr megtettem...... 5 napja semmi vàlaszt sem kaptam. A kérdésem az volna, hogy a napokba nektek is tilottàk a facebookot? Vagy csak én vagyok ilyen pancser? Hány nap alatt kaphatom vissza? Egyâltalàn vissza kaphatom? Egyszerűen tehetetlen vagyok, elvagyok keseredve. Aki tud segiteni kérem segitsen nekem, és megkérek mindenkit hogy ne bohockodjuk el, mert nekem lelkilegg megvisel, hogy a facebook egy csettintêssel el lehetetlenîtette a facebookot. Én nem az a lájk gyűjtő ember vagyok, 9 êvem alatt 1 profilt hasznâltam, benne sok ismerős emlékkel. Nem beszélve a webes àruhâzzal is amiben târoltam a bankkârtyàimat. Vàrom a segitőkész vâlaszokat. Helyesiràsért bocsi, angol billentyûm van. 23F Szóval 5 napja levagyok tiltva a facebookról minden előzmény nélkül. Ritkán használom a facebookot, 9 éve van meg, nem szoktam posztolni hülyeségeket. 2015 óta nem osztottam meg semmit sem, pár emberrel beszélek facebookon akiket 2011 óta ismerek facebookon. A probléma azonban ennyé bonyolultabb, ugyanis több alkalmazáson keresztül facebookkal vagyok belépve vagyis nem külön regisztrálva vagyok az alkalmazáson keresztül, hanem a facebookkal. 9 év pótolhatatlan emlékem, ismeretségem veszett el. Sajnos pár alkalmazáson keresztül (webáruház appokban is facebookkal voltam belépve, amiben tároltam a bankkártya adataimat is, nem a fejetlenségem miatt, hanem könnyebb volt egy kattintással fizetni..... A probléma azonban az, hogy mivel facebookkal voltam belépve, már oda se tudok belépni, mert úgye tiltottàk a fecebookoma indoklàs nélkül. Anyagi kàrom egyenlôre nincsen,vde nem tudom hogy miért tiltottàk. Remélem nem törték fel. A facebook sugónàl talâltam egy űrlapot, aminek segitségével igazolni tudon hogy valós személy vagyok. Ezt màr megtettem...... 5 napja semmi vàlaszt sem kaptam. A kérdésem az volna, hogy a napokba nektek is tilottàk a facebookot? Vagy csak én vagyok ilyen pancser? Hány nap alatt kaphatom vissza? Egyâltalàn vissza kaphatom? Egyszerűen tehetetlen vagyok, elvagyok keseredve. Aki tud segiteni kérem segitsen nekem, és megkérek mindenkit hogy ne bohockodjuk el, mert nekem lelkilegg megvisel, hogy a facebook egy csettintêssel el lehetetlenîtette a facebookot. Én nem az a lájk gyűjtő ember vagyok, 9 êvem alatt 1 profilt hasznâltam, benne sok ismerős emlékkel. Nem beszélve a webes àruhâzzal is amiben târoltam a bankkârtyàimat. Vàrom a segitőkész vâlaszokat. Helyesiràsért bocsi, angol billentyûm van. 23F

2020. jan. 9. 22:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi most látom 2x valami miatt betette. Elnézést kérek.
2020. jan. 9. 22:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom bolond ez a facebook. Most engem se enged be. Nekem azt csinálja hogy nem fogadja el a jelszót, csinálok újat aztán azt se. Pedig a messenger miatt kéne nekem. Nagy fos az egész. Csak az a baj mindenki messengerezik. Amúgy lehet hogy túl passzív voltál facebookon és azt hitték kamu a profilod. Vagy valaki bejelentette hogy kamu vagy, a facebook meg elhitte.
2020. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Irj a face adminisztratoroknak. Ök magyarok.
2020. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most bejelentkezek messengerbe engedi de kijelentkeztett akaratom ellenére. Komolyab mondom felsírok. Gyülölöm ezt a fos facebookot.
2020. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat.


Az a baj hogy nem sértettem meg a facebook alapelveit.


Ha beküldtem az okmányomat, vissza kapom valamikor? Nagyon fontos lenne, mert nem követtem el semmit.


#3 Ha jól értem lehet írni a magyar facebooknak? Esetleg linkelnéd nekem, mert sehol nem találok ilyent.


#4 Ha pl: jelentettek netán, vagy soha nem posztoltam, de beküldtem az okmányt vissza kapom?


Ha igen mikor? :/

2020. jan. 9. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De biztos hogy visszakapod. Hacsak nem teljesen idióták.
2020. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen, de már kikészít idegileg ez a tehetetlenség. Se egy email cím, se semmi. Nem lehet velük kapcsolatba lépni. Szánalmas!
2020. jan. 9. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem fog vigasztalni, nekem törölték az előző profilomat, nem volt fent fotó rólam és kevés ismerősöm volt. Érdekes módon az olyan képeket meg fent hagyják, amiket többen is jelentettek. Pl. volt olyan fotó amin megkötözött nők voltak pincében fellógatva és egy f..sz ezzel poénkodott ezt osztotta meg. És ezt nem vették le, ellenben engem meg sztem azért töröltek, mert azt hihették kamu profil?? Csomó tök beteg dolgot hagynak fent, agresszív felhasználókat..

Remélem sikerül valamit elérned.

2020. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb tilsd le a bankkártyáid. A facebook nem törli csak úgy a fiókodat, ha jelentenek és gyanús vagy számukra, kérik az okmányt ez lehet jogsi,személyi,diákig. Lefotózód feltöltöd, 2-3 nap alatt ellenőrzik. Tuti hogy feltörték a fiókodat.
2020. jan. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 Hát bizakodó vagyok, még mindig azt írja hogy tiltva vagyok.


#9 Már beküldtem az okmányokat, a mainapig nem kapok választ. Nem tudom hogy feltörték- e vagy sem, de tanácstalan vagyok. Kerestem egy kapcsolati elérhetőséget, de nem találtam. Szánalmas hogy egy ekkora céggel nem lehet kapcsolatba lépni.


Egy példa: Jön a rendőr megbüntett 50.000 forintra, de nem indokolja meg hogy miért állított ki egy 50.000 forintos csekket. Magyarul nem indokolta meg. Ez egy példa a facebook esetében is. INDOKLÁS AZ NINCSEN. A kérdés márcsak az, hogy mik a lehetőségeim? Lehet jogi útra terelni az ügyet, hogy adják vissza a profilomat?

2020. jan. 10. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!