Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire nem számítok neki?

Ennyire nem számítok neki?

Figyelt kérdés

Van, vagy volt már nem is tudom hogy mondjam egy barátom, én sűrűn nézem messengeren, ha ír szinte egyből válaszolok.

Ő viszont van hogy 1-1,5 hétig nem ír, pedig fel le lépeget viszonylag gyakran. Sajnos hogy annyira figyelem hogy ezt is tudom, hogy azért néha negyed órákig is aktív.

De valahogy szinte sosem kapok választ hamarabb, vagy csak szavakban.

Ez eléggé bánt, mivel én törődöm vele, vagyis törődnék, de ezek alapján ő velem fele ennyire se.

Mit kellene tennem ilyen esetben?

Tényleg az az egy megoldás, ha hagyom?

Egy lányról lenne szó.


27/f



2020. jan. 11. 17:22
 1/3 anonim válasza:

Sajnos csak én is azt tudom mondani hogy hagyd . De előbb kérdezd meg tőle , hogy miert csinálja ezt veled, mert gondolom nem eshet jól neked. Aztán ha erre se válaszol akkor tényleg engedd el.. Biztos barátként tekintessz csak rá?


18/l

2020. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá miért van ez, aztán ha válaszol, válaszol, ha nem, nem. Tulajdonképpen lehet hogy csak szar életszakaszban van.
2020. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesleges megkerdezni, vagy elfogadod hogy ilyen a kapcsolatod vele vagy leepited
2020. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!