Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hagynak cserben az...

Miért hagynak cserben az olyan emberek akikre barátként számítok?

Figyelt kérdés

Hívtak a barátaim többször hogy menjek el buliba, kocsmába egyszer elmentem velük a héten, aztán kétszer nem mentem. Viszont ők mégis elmentek annak ellenére hogy nekem nem volt kedvem és én kiakadtam.

Dührohamom lett, a falba vertem a kezemet és össze is vesztem velük. Megmondtam nekik hogy ha tényleg fontos lennék nekik akkor nélkülem sehova se mennének. Nagyobb empátiát várnék el tőlük!!

Emiatt vagyok most kiborulva hogy cserbenhagytak, sokszor remegek, ideges vagyok.


Mit tegyek ilyenkor? Nektek volt hasonló eset?? Barátok az ilyenek egyáltalán vagy csak haverok?



2014. máj. 3. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen csak bolond vagy, kezeltesd magad.
2014. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Veled van a baj. Azért mert te vegetálsz, a többiektől ne várd el. Ha így folytatod hamarosan már hívni se fognak.
2014. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Biztos te 100-as vagy ? O.o

Nem gondolod hogy benned van a hiba ?

Ha ők megkérdezték, te azt mondtad hogy nem mész, akkor mi alapon akarod te azt hogy ők se menjenek ?!

Nem mész hát nem mész. Fogadd el hogy ők meg mennek, hívtak téged, te nem mentél. Ennyi.

Azért hívnak mert szeretnek és jót akarnak, amit te elutasítasz (vagy okból vagy anélkül). Nehogymár mindenki úgy pattogjon ahogy te akarod. Le fogsz pontozni nem érdekel, de ez akkor sem úgy van hogy TE mondod meg hogy ki mit csinálhat NÉLKÜLED.

Szerintem gondolkozz el ezen egy kicsit.

2014. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne csak kezeltesd magad, de ismerd meg a szavak valódi jelentését is, és hogy azokat mikor és hogyan is kell alkalmazni. Pl. ez esetben, amire lázongtál az empátiának semmi köze, max. ahhoz van köze, hogy önző akartál lenni, de nem jött össze.
2014. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, sajnos ez így lesz még egy pár évig biztos és sokkal nagyobb, komolyabb ügyekben. Ebből a szituból mostmár te is tanultál és legközelebb tudni fogod, hogy ne tárulkozz ki érzelmileg előttük, legyél sokkal visszafogottabb. Bocsáss meg nekik, de ne felejts el semmit.

Ha a barátaid lennék, akkor min. 1-2 sms-t küldtem volna este a buliról neked, amiben olyasmit írtam volna, hogy hol találsz meg + jó a hangulat és ha van kedved, ha nem alszol még, akkor kijöhetnél egy kicsit. Viszont az ilyen jellegű érzelmi foglalkozás inkább az anyai odafigyelésre emlékeztet és ennek gyakori hiánya jelezni fogja neked azt, hogy bizony nem fogod megkapni az emberektől azt a maximális odafigyelést és babusgatást, amit anyukádtól ... Tehát lassan fel fogsz nőni és lelkileg edződni.

2014. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelki baja van, akkor szól a haverjainak és akkor foglalkoznak vele. De csak ha elmondja a problémáit !!!

Senki nem fogja észrevenni hogy baj van ha nem szól semmit.

A buliból való üzenetről meg csak annyit hogyha nem akart menni akkor akármilyen jó szándékú lenne, azt is csak erőszakolásnak venné...

2014. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is szindróma. Nem gyógyítható, csak kezelhető, idővel tünetmentes lesz, de bármikor kiújulhat.
2014. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Szinte az összes mentális betegség teljes egészében gyógyítható! Max. csak azok a verziók nem, ahol a fő ok kiváltója genetikai okozat lehet.
2014. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az önzőség nem gyógyítható. A kérdezőn múlik, mennyire tud önzetlen lenni. De az önzetlenség lemondással jár a másik javára, ő jelenleg ezzel hadilábon áll.


Az önzőség nem mentális betegség. Az önzőség egy tulajdonság. Mindenkiben benne van, kiben jobban, kiben kevésbé.

2014. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De a kérdező esetében 80%os esély van rá, hogy alapjáraton nem pusztán egy önző tulajdonságról van szó. A düh roham erősen mentális betegségnek a jele. És pontosan, minek után az önzőség mindenkiben benne van bizonyos mértékben épp, ezért ő nála ez a tulajdonság szintén javítható. Hogy mit akar etéren az attól is függ, hogy mi van neki elmagyarázva és hogyan, h ne ezt a jellemvonást akarja erősíteni.
2014. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!