Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudok egy mérgező...

Hogyan tudok egy mérgező barátságból kihátrálni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm csak lehúz már par éve, leszivja az energiámat ha vele vagyok. Csak magáról beszél, ha mondok valamit figyelmen kívül hagyja és aztan elkezd magáról beszélni. ( Ez nem túlzás, már hetek óta probalgatom ). Ráadásul irigy ha más emberekkel vagyok. Sokszor merül el az önsajnálatban, fájdalmas hallgatni mégis már hónapok óta támogatom és semmi köszönet. Minden nap megkérdezem, hogy hogy van és meg életemben nem kérdezte ezt tőlem. Tudom en hogy a magam embere vagyok, de nem vagyok képes ezt az arcába mondani. Szeretem annyira, hogy így ne bántsam meg de zavar annyira, hogy korlátozni szeretném a vele töltött időmet (nagyon), szóval ha meg mondanék is valami ilyesmit azt is nagyon diszkréten tennem. Rengeteg mindent nem írtam le ide mert ahhoz túl személyes.
2020. jan. 14. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet úgy, hogy ne legyen belőle sértődés. Én megszakitottam a kapcsolatot. Lehet, hogy haragszik rám, de így sokkal jobb az életem, a kavarásai nélkül.
2020. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Én voltam ilyen kapcsolatban. Egyszer csak nem írtam neki többet. Igaz, megsértődött (visszahallottam), de nem izgat. Azóta sokkal felszabadultabb vagyok.
2020. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!