Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátomnak vagy nekem van...

A barátomnak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

A barátom azt állítja hogy:" ha valaki magas akkor kb 80 D melle kell legyen hogy úgy nézzen ki mint egy átlagos lány 75Bvel"

Ez szerintem egy nagy hülyeség. A magasság és a mell méret függ egymástól. Alacsony lánynak is lehet 80 D melle és egy magasnak 75 A.



2020. jan. 14. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ez szerintem egy nagy hülyeség. A magasság és a mell méret függ egymástól. Alacsony lánynak is lehet 80 D melle és egy magasnak 75 A."


"A magasság és a mell méret függ egymástól."


Innen nem hagytál ki egy "nem" szót?


Amúgy a barátod nem azt mondta hogy a mell méret és a magasság összefügg, hanem magasabb lánynak nagyobb mell kell hogy átlagosan nézzen ki.


Amivel egyet értek.


Ahogy mondjuk egy férfi esetén ben is ha valaki alacsony lazán lehet 40es karja és kigyurtnak hiszik, míg ha valakinek +180 felett van 40es karja vékonynak nézik, mert más a magasságuk. A magasságal egyenesen arányosan más méreteknek is nőnek ha átlagos kinézetre hajtunk.


"Alacsony lánynak is lehet 80 D melle és egy magasnak 75 A."


Míg te arról beszélsz, hogy egy alacsony lánynak is lehet nagy melle, a barátod arról beszél hogy magas lány nagyobb mellel néz ki átlagosnak, a nagyobb méretei mellett.



Vagy nagyon mellé beszéltek, mert egyikőtök sem állít ellenkezőt, csak szimplán másról beszél.


Vagy hülyén raktad ki a kérdést...

2020. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem függ egymástól a magasság és a mell méret. Gondolom csukott szemmel jár az utcán, ha ezzel nincs tisztában.
2020. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam egy nemet. Szerintem se függ össze a kettő
2020. jan. 14. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló elmondta a lényeget.
2020. jan. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!