Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok arról hogy nem...

Mit gondoltok arról hogy nem akarok a párom barátaival barátkozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok velük egy hullámhosszon, az előző párja jobban belefolyt a dolgokba velük de én nem és nem is akarok/tervezem.

Barátnőm meg kérdés nélkül a barátaival tervezett programjaiba bele akar vonni engem is, mennek szabadulószobázni, vagy kiállításra és menjek én is stb.

Nem akarom megbántani de szerintem ebben nincs semmi, az ő barátai és nem az enyémek, nem akarok a szabadidőmben velük lenni.

Mit gondoltok erről, én látom rosszul?



2020. jan. 16. 09:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem hogy fiúk-lányok egyaránt vannak a társaságban, tehát nem a barátnős fecsegésekbe és programokba akar bevonni.
2020. jan. 16. 09:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális, hogy téged is elhív ezekre a programokra a barátnőd. Ha nem akarsz, akkor nem mész.

Az nagyon negatív, hogy eleve úgy állsz hozzá, hogy te nem is tervezed, hogy jóban legyél velük. Azért én adnék egy esélyt. Nyilván nem kell mindig velük lenni. Én is úgy gondolom, hogy én elvagyok az én barátaimmal, ő az övéivel. De azért együtt is szoktunk menni a másik barátaival. Szóval szerintem jó megismerni őket, és velük is lenni néha. Nem mindig :)

2020. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
A legközelebbi barátaid átlaga vagy.
2020. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg ez a fura, nálunk meg pont az a szokás, hogy mindenki marad a saját barátaival, nem keverjük bele a másikat! Pl ha találkozni akarunk is mindig csakis úgy, hogy a másik párja nincs ott, igazából nem is ismerjük a másikét. Pl nekünk már gyerekeink vannak, de csak annyit tudnak a páromról amennyit én elmondok, ők is hiába vannak eljegyezve és élnek hosszú évek óta együtt a nevükön kívül alig tudok valamit róluk és őszintén szólva nem is akarom megismerni őket
2020. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden embernek más az igénye. Nekem ez rendkívül fura. A férjemnek elég nagy a haveri/baráti társasága, van olyan akit jobban kedvelek köztük és van olyan, akit egyáltalán nem. Mivel a férjemnek fontosak, ezért megerőltetem magam és kibírom azt a néhány órát a társaságukban kedvesen, nyitottan. Ha nincs hozzájuk éppen energiám, akkor egyedül megy a párom, de én azt elképzelni sem tudom, hogy ne ismerjük egymás társaságát és ne találkozzunk velük néha közösen is. A férjem családjában is vannak olyan személyek, akiket nem feltétlenül kedvelek. Ettől még a családja része, ahogy én is az élete szerves része vagyok és néha igenis meg kell mutatnom az arcomat ott.

Számomra a legcsodálatosabb dolog belegondolni és látni azt a "fejlődést", amin a baráti kapcsolataink átmentek. Ahogy megismerkedtünk még szingliként, majd bemutattuk egymásnak a párjainkat és már bővült a társaságunk a gyerekekkel is. Annyira jó érzés látni, ahogy együtt játszanak. Számomra ez nagyon szívmelengető akár a legjobb barátaimról van szó, akár a férjem barátairól. Velük is átéltünk egy fejlődést és ha én nem is tartom külön a kapcsolatot velük, jó érzés a családjaikkal közösen időt tölteni. A mi életünk így teljes.

Persze egy kapcsolat elején nem feltétlenül éreztem én sem úgy sosem, hogy integrálódnék rögtön a másik társaságába is.

2020. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Én sem akarnék a párom barátaival baratkozni.

Ha dolgozok, meg ő is akkor eleve keves időnk jut egymasra, nem akarom azt az idot amit kettesben tolthetnénk a barataival tolteni.

2020. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy úgy gondolod, nem vagytok egy hullámhosszon.
2020. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi jóban vagyunk egymás barátaival, szívesen programozunk a másik baráti társaságával is, úgyhogy nekem nem szimpatikus amit mondasz, de elnézve a többi hozzászólást kinek a pap, kinek a papné.
2020. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!