Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen embertípusra vall az...

Milyen embertípusra vall az ha valaki a jólelkű, szelíd embereket keresi az életben és nem a sikeres, népszerű, gazdag stb embereket?

Figyelt kérdés

Ez nagyon szokatlan preferencia?

Mennyire normális ha valakit nem érdekel, hogy valaki sikeres vagy sem, csak az, hogy jólelkű, hűséges, igazmondó legyen?


2020. jan. 18. 10:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Normális, nem felszínes és anyagias ember.
2020. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 nemaRendőrség ***** válasza:
10%
Magánál rosszabb embereket gyűjt maga köré, hogy aztán ő legyen a kiskirály a slepjében
2020. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Vakok között félszemü a király.

Amúgy egy gazdag ember nem lehet szerény és jólelkü? Én pl úgy veszem észre hogy még arányaiban is a szegény és szegényes vilàgképpel, hozzáállással rendelkezőknél sokkal több a frusztrált rosszindulatu irigy buta ember.

2020. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2


Te aztán nagyon jó véleménnyel lehetsz az emberekről úgy általában :)

2020. jan. 18. 11:11
 5/26 A kérdező kommentje:

3


Dehogynem létezhet. Viszont számomra az elsődleges szempontok azok amiket megemlítettem és a többi nem is igazán számít nekem. Mármint nem érdekel hogy nincstelen vagy vagyonos ha rendelkezik azokkal a tuladonságokkal amiket keresek.

2020. jan. 18. 11:13
 6/26 A kérdező kommentje:
Az 5-ös hozzászólásomat kibővítve, nem igazán találkoztam eddig gazdagok között ilyen emberekkel, hiszen még ha azt is tartották magukról, hogy ilyenek, azért érezhető volt valamilyen szinten, hogy tudatalatt azért ők mégis különbnek éreztek magukat az átlag polgárnál.
2020. jan. 18. 11:15
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a szegény emberek a rosszindulatúak, tolakodnak, háborognak és mindenkit kihasználnak akit tudnak
2020. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy ez egy külön "embertípus" lenne.
2020. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Miért olyan nagy baj az, ha valaki ezt az embertípust keresi? Szerintem nem rossz emberre vall, egyszerűen csak elege van a mai felszínes, pénzhajhász, külsőségekre adó társadalomból.-Nem csodálom.
2020. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

7


De én nem állítottam, hogy a szegények jobbak vagy rosszabbak mint más, csak azt, hogy az elsődleges szempont, hogy jólelkű és szelíd legyen, és az, hogy milyen a vagyoni vagy karrieri helyzete nem érdekel.

2020. jan. 18. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!