Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis hogy lehet baráti...

Mégis hogy lehet baráti kapcsolatokat fenntartani, szociális életet élni egy hangulat romboló férjel?

Figyelt kérdés
Külföldön kezdett kialakulni egy baráti társaságunk, de sajnos a párom nagyon panaszkodós, negatív, fa vicceket nyom, vagy pedig egyáltalán meg se szólal, távolság tartó. Szerintem nagyon gyerekeken viselkedik társaságban, könnyen felhúzza magát és vitába keveredik. Már nem egyszer beszéltük ezt át. Velem nem csinálja ezt, de ha társaságba vagyunk akkor igen. Szerintem az senkinek se jön be ha viccelődnek vagy jól szórakoznak és valaki oldalról meg csak azt fújja ez milyen szar meg az milyen szar, meg folyton a munkáról, pénzről, politikáról papol, vagy kekeckedik masokkal. Persze mindig rá szólok csendben, hogy állítsa le magát, de ha egy két sör le csúszik szórakozás közben, akkor nem lehet le állítani. És emiatt úgy érzem kirekesztenek minket. Már nem hívnak vagy keresnek, csak tényleg nagyon ritkán, vagy ha mi keressük őket. Sőt az utóbbi időben már engem sem keresnek. És kezdem nagyon egyedül érezni magam. Eddig munkám miatt nem nagyon volt szociális életem, most hogy több időm lenne mintha mindenki el kerülne.
2020. jan. 19. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú, ezt így sehogy. Ő eleve más kaliber, mint a közös társaságotok és ez így nem fog működni. Ha a férjed ennyire nem be, akkor miért őt választottad? Ha ennyire bejön, akkor miért a társasággal törődsz inkább?

Szerintem gáz, amikor valaki bekerül egy új társaságba és hirtelen vállalhatatlan lesz a kapcsolata. Láttam már pár ilyet a környezetemben és mindnél szakítás/válás lett a vége.

2020. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet pròbàlnod beszèlni vele erről, hogy ez rombolò hatàsù, de ő ìgy van kalibrãlva. Max. ha ilyen vicces emberke, akkor mâs irànyù, màs stîlusù viccekel pròbàlkozzon.
2020. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régebben nem volt ilyen. Inkább visszahúzódó, szerény ember volt. Mindenkivel kedves és tisztelettudóan viselkedett. Lassan 6 éve együtt vagyunk és az utóbbi időben olyan mintha le tért volna a térképről. Ha próbálok vele beszélni, akkor azt mondja, hogy neki nem szabad társaságba járni, mert nem tudja el hallgatni ha valami neki nem tetszik (és valljuk be, hogy sok minden nem tetszik neki) pardon nélkül be szól másoknak. Néha legszivesebben elvájnám magam szégyenemben.
2020. jan. 19. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismertem hasonlo part

Mikor megjelent a tarsasagban a ferje nekem ègett az arcom kb mindenki helyett, mert azzal inditott hogy a kedves öregurat aki megkinalt illendöen itallal, elkezdte kritizalni az ital miatt, hogy mi ez a lötty meg stb. Folyamat olyan provokativan bunkon beszelt, hogy bennem mint kb csupan megfigyelöként ugy ment fel a pumpa, hogy bakker en màr szàjon vàgtam volna rég, de lenyeltem es figyeltem a szitut.

Nos a pàrja meg olyan természetesen szorongasmentesen jokedvüen kommunikalo nö, hogy mintha neki ez fel sem tünne abszolut, de komolyan, olyan ösztönösen terelte az egesz beszelgetest pozitivra, hogy a ferje is mindig tulajdonkeppen alvo oroszlan maradt mellette, valahogy oldott jokedvüen viselkedett, a hazigazda es a többiekkel együtt is kedves tarsalgàs volt az egesz ugy amblokk a bunkozàsai ellenére.

En a pasinak kb minden masodik megjegyzésère ugrottam volna, nekem hihetetlen volt az egesz szitu hogy hogyan törtenhet az hogy beszologatos f..zfejjel is a pàrja hatàsàra plusz a( hazigazda sem reagalta le indulattal) de valami jo kis bajcsevej meg kesöbb bulizas kerekedett.


Ha en lennék a parja, en màr kibuktam volna idegileg töle, tenyleg olyan mint egy idözitett bomba, akiböl mindjàrt kitör a balhé, mig az ö pàrja komolyan eszre sem veszi abszolut, nem fogja a provokaciot, felhötlenül cseveg es iranyitja tereli ezzel ösztönösen, totál tudatalatt a pàrjàt. Egy barom àllatbol olyan normalis vallalhato tarsalgast kihoz hogy csak pislogtam.


Es annak ellenère hogy a szemem elött volt mindez, azaz a két szememmel làttam hogy provokativ agresszorral hogyan kell/lehet tarsalogni, én mégis képtelen lennék ezt lemàsolni. Ugy döntöttem inkàbb én meg sem szolalok.


Es amikor nekiállt zsarnokoskodni is (magánéletükben), komolyan mintha a párja valami màsik dimenzioban lenne, abszolut nem tünik fel neki semmi, ö amolyan egy vezetö tipusu nö amugy, mindig van véleménye hangja, kissé határozott, aljas is tud lenni, es kedves.


Nekem hihetetlen egy pàr voltak.

De amugy az egèsz társasàg is amugy, az öregen is kiakadtam pàrszor, meg a pàrjàn, de mindegy. Mintha valami nem normálisakkal ülnék együtt.

2020. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Folyt plusz egy anyuka is s tàrsaságban -cigifüstben altatta a gyerekèt.

Bocsi csak kiirtam

2020. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!