Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem vesznek észre az...

Miért nem vesznek észre az emberek? Sokszor mintha láthatatlan lennék.

Figyelt kérdés

Az utcán mindig nekem kell félreállnom, mert aki szembejön velem nem vesz észre. És MINDIG ez van. Ha nem állok félre, akkor nekemjön, és aztán meg én vagyok lecsezve, vagy egyszerűen még azt sem veszik észre.. Pedig van, amikor én vagyok a magasabb és nem az a helyzet, hogy elnéznek fölöttem.


Vagy az iskolában ülünk egy asztalnál ebéd közben 6-an, beszélget mindenki, kérdezi valaki, hogy na? nektek hanyas lett a fizika? egy valaki mondja, h hármas mond valamit rá a kérdező, aztán elég hangosan, jól hallhatóan mondom, hogy 4-es, azt észre sem veszi. Mintha ott sem lennék. És ez nagyon zavar. Amikor először volt ilyen rákiabáltam az illetőre, hogy direkt néz semminek, akkor meg rámnézett és mondta, hogy nyugodjál már le... Nem értette, hogy min vagyok kiakadva. Elég furcsa....


2020. jan. 19. 16:59
 1/2 A kérdező kommentje:
kimaradt pár szó... Jól hallhatóan mondom, hogy nekem 4-es lett, nem értem miért, pedig mindent tudtam.. és már a nem értem.. nél máshoz beszélt.
2020. jan. 19. 17:00
 2/2 anonim válasza:
Felesleges dolgokon stresszelsz... Olyan két példát írtál, ami napi rendszeresseggel elofordul a legtöbb ember életében.
2020. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!