Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eszetekbe jutnak sokszor a...

Eszetekbe jutnak sokszor a régi "legjobb barátok"? Milyen érzésekkel?

Figyelt kérdés
Ma van a volt legjobb barátnőm szülinapja így eszembe jutott. Sok éven keresztül elválaszthatatlanok voltunk aztán kiment külföldre. Eleinte neten beszéltünk sokat aztán idővel már akkor se szólt nekem ha hazalátogatott. Esküvőjére se hívott meg. Legfájóbb hogy fogalmam sincs mi történt, nem vesztünk össze, egyszerűen csak ezt kezdte csinálni velem :(
2018. nov. 20. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted. Igaz, hogy még nem telt el ilyen sok év, de bánt, hogy egyre fokozatosabban eltávolodtál tőlem. Nagy ritkán beszélünk, de már érzem, hogy nem ugyanaz. Tudom, hogy neki is van élete, gondja, de kinek nincs? Azt ígérte a szülinapomra írt levelében, hogy bármi is lesz, fogom látni őt. Ehhez képest már közel egy éve nem láttam, pedig előtte nem volt olyan nap, hogy nem voltunk együtt. Sokáig fájt, aztán elengedtem, mert mit tudok tenni? Ha nem írja, hogy látni akar, nem fogom ráerőltetni magam. Ez van, ismerkedj te is, de ne felejtsd el, hogy a barátok bármennyire is ígérik, hogy veled maradnak, nem mindig tartják be, ezért ne vedd nagyon a szívedre.
2018. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 éves barátság mond valamit?

Születésünk óta együtt nőttünk fel.

Köztünk ég és föld volt, Ő gazdagnak született én meg szegénynek de a szüleink jó barátok voltak és így kezdődött a barátság.


A legnagyobb probléma az volt köztünk, hogy ő lenézte a szegényeket. Szórta a pénzét mindenféle vackokra, hónaponta váltogatta a telefonjait stb.


Fordúlt a kocka és utcára került, mivel nem volt hova menni így befogadtam. Viszont én már 15 évessen külön éltem így hozzám jött.

Sajnos nem szerett dolgozni és sokszor vesztünk össze, hogy mennjen dolgozni mert egyedül nehezen birom fizetni a számlákat.

Ez az időszak is elmúlt.

Elment Magyarországra dolgozni és már 2 éve ottvan.

Beszélünk de az a régi barátság elmúlt, ez így alakúlt.

2018. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a legjobb barátnőm (gyerekkori) nem gratulált a gyermekem születésekor. Ez fájt,igaz évek óta nem beszélünk.
2018. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer gondolok rá. 11 évig a legjobb barátnők voltunk. Elválaszthatatlanok. Egy utcában laktunk, együtt mentünk iskolába, együtt tanultunk tovább gimnáziumba... Aztán az érettségi évében egy orbitális baromságon összevesztünk, és szerintem mindketten azt vártuk, hogy a másik jöjjön békülni. Én legalábbis biztosan. Már rég nem haragudtam rá, de az az idióta büszkeségem nem engedte, hogy lépjek.

Azóta is fáj.

Eltelt 18 év, ezidő alatt 3x beszéltünk a 3 osztálytalálkozó alkalmával. De mindig csak felszínesen 2-3 mondatot.


Annyiszor akartam neki írni, de már nem tudom, mit. Idegen már nekem. De hiányzik mégis.

2018. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen...most kicsit rossz passzban is vagyok így eszembe jutnak az életemben lévő rossz dolgok, csalódások.Különösen egy barátnő aki olyan volt mintha a nővérem lett volna,de váratlnaul megszakította velem a barátságot.Idővel elkezdünk beszélni egymással.Most ismétkicsit neheztelve gondoltam rá,mert nem mutatott hajlandóságot hogy tisztázzuk a dolgokat és így elég mély sebeket ejtett a lelkemen.
2018. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!