Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nőként teperni egy férfinél?...

Nőként teperni egy férfinél? Aki ex, aztán barátok maradtunk, és most újra szeretném kezdeni?

Figyelt kérdés

5 éve jártunk 1 évig. Szakítottam akkor vele, mert nem voltam elég érett (19-21 évesek voltunk), még bulizni akartam, többször külföldre is költöztem világot látni, stb... De mára lenyugodtam, és tudom, hogy Ő az ideális társ nekem, szeretem, tisztelem Őt nagyon! Vissza akarom kapni egy életre! Nagyon szeretett, a szakítás után évekig próbált vissza szerezni, őszinte barátok maradtunk, szóval tudom, kit akarok visszakapni!


Viszont. Miután nyáron újra vissza utasítottam, összejött egy lánnyal, akibe szerelmes is lett, de szakított nem rég vele a lány... most eléggé le van törve... de mellette akarok lenni, szeretem, és fel akarom vidítani!


Mit gondoltok arról, hogy én ajánlom fel neki, hogy átmegyek Hozzá, szeretgetem meg ilyenek? Elfogadja, de nem tud semmit ígérni, mert a másik lány miatt ki van ábrándulva a kapcsolatokból.


Tudom, hogy nem a nő dolga teperni, de eddig Ő próbálkozott mindig nálam, és úgy gondolom, hogy most nekem kell feltétel nélkül "felajánlanom" magamat, és mellette lennem most is, ha vissza akarom Öt szerezni.



2020. jan. 22. 15:50
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:
32%

Aha, szóval lefeküdtél a fél világgal majd visszamennél az exedhez.

Megérdemled a nyomorod, és hagyd békén szegény srácot. Tiltsd le, ne beszélj vele

2020. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teperni kell, ha akarsz tőle valamit, akkor mond meg neki nyíltan, ennyi.
2020. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Szóval a legszebb éveid elteltek (25 éves lettél) és a balek pasi most már elvehetne miután már nem vagy annyira kapós
2020. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Had védjem meg magamat egy kicsit. Igen, tényleg rossz ember voltam régen. Igen, tényleg volt néhány fiúm utána. De az utazásaim, a tapasztalataim megváltoztattak! Sokkal jobb ember lettem, és Ő látta az évek alatt ahogy megváltoztam... és büszke is rám. Nyilván fájdalmas a múlt, de úgy érzem most már olyan nő vagyok akit érdemel.


Mitől voltam rossz ember? Rossz gyerekkor, amitől szeretet hiányos voltam, önző, stb. De ezekből ki lehet gyógyulni!!

2020. jan. 22. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne szakítás után kezdj el játszmázni vele.


Mondd el neki, hogy mit érzel iránta és ha ő is összeszedi magát akkor szívesen megpróbálnád vele újra.

2020. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Elárulom hogy a férfiak szemében nem nőtt az értéked az elmúlt 5 évben, hanem épp hogy csökkent.

Minden évvel amivel öregebb lettél, minden egy (vagy pár) éjszakás kalanddal.

Plusz alapból jó lentről indulsz mivel otthagytad a párod akivel szerettétek egymást hogy utazgass meg "kiéld magad"

2020. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy van úgy, hogy 2 ember nem a megfelelő időben találkozik egymással. Te most készültél fel erre a kapcsolatra és ha jobb embernek érzed magad, akkor ő is boldogabb lesz a mostani éneddel, főleg ha tudod tiszta szívből szeretni. Én megpróbálnám. Hajra :)
2020. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!