Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj ha azt erzem hogy mast...

Az baj ha azt erzem hogy mast keresek mar egy baratsagban?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jo lany barati tarsasagom, nagyon sokat epitettek segitettek nekem lelkileg. Ugyanakkor mindig azt ereztem en mas vagyok toluk: ezerfele mentem , mas korokben is mozogtam, de ok kb sajat magukon kivul nem viselnek el mas embereket.

Nem tudtak olyan lazak lenni es teljesen mashogy buliztunk es az emberekhez valo viszonyunk is teljesen mas. ‘Most megyunk el de nem erzem mar jol koztuk magam. Termeszetesen nem szakitanam meg a kapcsolatom veluk, ugyanugy szeretnem valamennyire tartani (egyebkent mindegyikojuk kb egy ember fele huz aki nem en vagyok, es egyikunk elment egy masik varosba es nem is keresik)

Igazabol azt erzem velem is ez lesz. Rajtuk kivul van nagyon sok jo baratom akikre szinten szamithatok. De mindig ok voltak a csucs, de ugy erzem, en mar mast varok egy baratsagtol: spontaneitast, orultseget es felszabadultsagot , hasonlo eletvidam eletet mint az enyem volt-amiket mas baratokkal es elmenyekkel potoltam

Mi a velemenyetek?



2020. jan. 22. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Toleranciat es szeretetet a tobbi ember fele: bennuk ez nem volt meg es sokszor neztek le masokat bar ez inkabb csak egy emberre volt igaz koztuk

Nem hajlanak spontaneitasra es mas , uj dolgokra; csak a megszokottra

Amivel nincs baj de en nagyon mozgekony es tapasztalatszerzo, igazi kalandor vagyok

Nagyon hianyzott sok sok evig ez beloluk es masokkal helyettesitettem ezt ami bennuk nincs meg

2020. jan. 22. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerült már hozzád hasonló embereket találnod, akkor nyiss feléjük, aztán majd meg látod, hogy valóban működne ez nélkülük. Ha meg nem, akkor próbáld elfogadni őket, mert nem gyakori, hogy olyan személyiségű embereket tudsz találni, mint amilyen te vagy.
2020. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolso igaz...viszont kozepiskola utan ugyis megritkul mert mindenki hetfele helyre megy...viszont nem akarom oket elfelejteni szimplan sok minden hianyzik beloluk
2020. jan. 22. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Te sem tudod igazán, hogy mit szeretnél, így nem sok értelme van írni bármit is. Szimplán fel is vázolhatnád ezt nekik, legalább kisülne valami a dologból.
2020. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Másoknak meg belőled hiányozhat sokminden.

Ne a tökéletességet keresd a barátaidba.

2020. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!