Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mindig velem van ez egy...

Miért mindig velem van ez egy barátságban? Én csinálok valamit rosszul? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gimibe járok és van két barátnőm, akikkel 3-an vagyunk "legjobb barátnők". Én mindig kérdezek róluk miújság velük, sulin kívül is persze beszélünk, sokat járunk/jártunk el együtt bulizni. Az utóbbi 2 hónapban vagy több, úgyérzem háttérbe vagyok szorítva. Próbálom magamba keresni a hibát, lehet én szúrtam el valamit, bár nem jutottam semmire, csak ilyen apró dologra ami volt egyszer kétszer de azokat megbeszéltük. Mint minden barátságban, mindig van valami kis apróbb dolog nálunk is. És az a baj nem ez az első esett hogy egy hármas barátságban én vagyok háttérbe szorítva hármunk közül, hanem már a 3.eset az életemben. Persze ebből ne az jöjjön le hogy én háttérbe akarok szorítani valakit csak hogy én előtérbe kerüljek, szó sincs ilyenről. Sokat beszeltünk már erről, mindig az volt a válasz rá, hogy változtatunk/változtatnak rajta. De mindig ugyanott kötöttünk ki. Esetleg valaki volt már így? Ha igen mit tett? Bárki válaszát várom.

2020. jan. 13. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj meg, de szerintem még fiatal vagy ahhoz, hogy tudd mitől barátság egy barátság, nagyon rossz irányból közelíted meg. Hozzáteszem részletezhetted volna mitől érzed magad kirekesztve, ez lényeges infó.
2020. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy létezne hármas barátság, az csak egy társaság.
2020. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahol már 3.kerék vagy onnan ki kell lépni.


Párszor volt részem ilyenben,hagytam is.


Ne keresd őket, ha keresnek akkor ne érj rá. Végül majd lekopnak.

2020. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!