Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki a “kevésbé szebb”...

Ha valaki a “kevésbé szebb” félnek érzi magát egy barátságban, akkor nyilvános helyen nem frusztráló neki együtt lenni a másikkal?

Figyelt kérdés

Én ezt mindenféle felszínesség, rosszindulat nélkül kérdezem. Csak biztos vagyok benne, hogy vannak olyanok akik azt érzik ők csúnyábbak a barátaiknál, miközben ez lehet, hogy nincs is így, de ez emberek sajnos folyton elégedetlenek magukkal.

Szóval az elég rossz érzés lehet, hogy sokkal jobbnak gondolod a másikat, ezért mellette kisebb az önbizalmad. Azt érzed ő jobban érvényesül, akár pl. ha együtt ismerkedtek új emberekkel. Ő sikeresebb a nőknél/férfiaknál, őt többen megnézik.

Éreztetek már így?



2019. aug. 7. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van kimondottan dekoratív barátnőm (aki ráadásul igen jómódú is), mindig is buktak rá a pasik. De mivel elég régóta és elég jól ismerjük egymást, pontosan tudom, hogy neki sem rózsaszín leányregény az élete, sőt, az én életem nagyon sok szempontból sokkal jobban alakult. Nincs okom rá, hogy rosszul érezzem magam mellette, mert nekem is bőven vannak értékeim, csak más területen.
2019. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval, ha rendben vagy önmagaddal,megfelelően értékeled saját magad, ezzel nincs probléma! Csak azért, mert valakinek csinos a pofija, semmivel nem több a másiknál, ha Te jól érzed magad a bőrödben a kisugárzásod szebb lesz mint bármilyen babapofi!
2020. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen problemám, kivéve, hogy van egy baratnőm aki kifejezetten érzékelteti velem, hogy rosszabb vagyok, mint ő.
2020. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!