Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előre kitervelem kivel akarok...

Előre kitervelem kivel akarok barátkozni?

Figyelt kérdés

Nincsen sok barátom. 2-3, de az igazi.

Mostanában arra lettem figyelmes hogy mint a mumkahelyen, mint a sport tevékenységeken kinézek kb egy évente egy embert és görcsösen vele akarnék összebarátkozni, ami nem igazán megy.

Mitől van ez hogy 20-30 ember közül randomra egy emberrel akarok barátkozni?

Nem érzek iránta természetesen semmit, csak késztetést érzek arra hogy összebarátkozzak vele.


2020. jan. 23. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:
A többi ember, aki esetleg barátkozna attól meg elzárkózom.
2020. jan. 23. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
:(
2020. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában ez akkor van, ha az illető olyan tulajdonságokat hordoz, ami vonz (persze nem szerelemből).


Ezt külső szemlélőként látod így, igazából azt látod meg, ahogy másokkal beszél, ahogy elvan magámba, stb és az imponál Neked, mert olyan értékeket látsz benne, ami imponál Neked.


Ez legtöbbször nem tudatos, így van az, hogy sokszor fogalmad sincs, hogy miért azt az egy embert nézed ki, de mégis görcsösen próbálsz vele barátkozni. És, ahogy írod, ennek általában nincs jó vége, mert a msik ember is tolakodásnak veszi; a semmiből valaki gőzerővel elkezd felé közeledni, úgy, hogy nem is ismerik egymást igazán.


A többi ember meg pont ezért nem érdekel, mert ők nem az az ember, akit kinéztél.


Nekem ebben a művészet segített; olyan karaktereket megalakítottam, akik nem léteztek, ezt tudtam, mégis számomra "vonzóak" voltak - amióta ezt csinálom, nem igazán fordult elő, az, amit feljebb leírtam.

2020. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, velem is szokott ilyen lenni, de ebből ritkán sül ki jó. Ha én valakit kinézek magamnak, hogy márpedig barátkozni akarok vele, annak rendszerint az a vége, hogy ha sikerül beszélgetnünk, olyan görcsös és zavart leszek, hogy egy idő után már kerüli a társaságomat, és ebben, valljuk be, igaza van.

Tanácsom nincs, mert erről nehéz magadat leszoktatni, bár azért lehet, hogy meg kéne próbálni. Én is ezt teszem. Az eddigi barátaimat mind lazán sikerült szereznem, a görcsös igyekezetből pedig soha nem lett semmi, csak fájdalom.

2020. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nekem van ilyen problémám.

Tavaly kezdődött.

Egy hozzám hasonló fiút szemeltem ki és mindenáron vele akartam barátkozni, hiába volt ott az egyik legjobb barátom.

Sikerült is vele összebarátkozni, nagyon hasonlóak voltunk, de én elköltöztem.

És utánna hiába próbáltam neki írni hogy találkozzunk, mindig valami kamu dolgot talált ki.

Nagyon megviselt,mert a többi barátommal nincs baj a távolság miatt. Kb 50 kmre költöztem el.


Most a szomszédos városban lakik a következő "haverjelöltem".

De most nem akarok túlságosan tolakodó se lenni, mert élőbe csak 2-3x találkoztunk, és akkor is csak köszöntünk.

Próbálok valamit kitalálni hogy mivel is köthetnék Bele, de nem jött meg ötletem.

Gondoltam hogy kiirom insta storyba h 10/?, vélemény

Hátha rámegy a véleményre, és akkor birnánk beszélni

Csak akkor se tudom hogy hogyan kezdjem...

2020. jan. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!