Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék ismerkedni japán...

Hol tudnék ismerkedni japán lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az érdekelne, hogy kis hazánkban mennyire van erre esetleg lehetőség és nem csak neten hanem személyes kontaktra gondolok első sorban és nem a sex a legfőbb cél mi előtt még valaki erre asszociálna.

Tehát van-e esetleg japán vagy olyan nemzetközi közösség itthon, (akár vallási is lehet) ahol ez lehetséges lenne?

Tud valaki hasonloról?

Elsősorban tarskapcsolat és barátság miatt érdekelne a dolog.



2020. jan. 25. 06:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Tehát nem szex miatt akarsz ismerkedni velük, hanem azért, mert őket találod vonzónak és rájuk áll fel a kis fütykösöd. Menj aludni Narutó
2020. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Egy újabb szük látókörű, megszólalás.

Köszönjük Emese.

Nem is vártam többet egy ilyen szellem óriástól :)

2020. jan. 29. 00:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Én tinderen ismerkedtem meg egy japán lánnyal. Szép nagyon, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy ázsiai lánnyal legyen kapcsolatom, kihasználni meg nem akartam. Meg idősebb is volt nálam mondjuk, szóval lehet nem is akart volna semmit amúgy. Szóval chateltünk egy pár hétig, jófej volt de ennyi. Szóval tinderen is lehet néha látni.
2020. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen társkereső oldal. Amúgy nekem anyukám akar Ázsiai barátnőt
2020. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi bajod a Naruto rajzfilmel?!!!!?

#11

2020. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!