Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha neten ismerkedek, akkor...

Ha neten ismerkedek, akkor hol lehet olyan lányokkal ismerkedni akik vevőek a távkapcsolatra? 23/F

Figyelt kérdés
Valahogy mindig, ha sikerül közelebb kerülni valakihez, akkor a távolság a probléma, ami persze nem mindenkinél működik. A fiatalabbaknál sose értettem, hogy miért működik nehezebben. Egy 30-as feletti korosztálynál ez meg már nem probléma.

2019. dec. 5. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárhol, ha igazán bejössz a másiknak.
2019. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ki vevő egy olyan kapcsolatra ami nem is kapcsolat jóformán?
2019. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én távkapcsolatot keresek.
2019. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mégse külföldről van szó, így nem napokat kell utazni. Aki akar írhat :)
2019. dec. 5. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy egyébként?

Attól függ mennyire távkapcsolat,pl hétvégente azért nem rossz ha tudnak egymással találkozni...

2019. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Guglizd meg a társkereső oldal kifejezést. Az első tíz találatban megtalod amit keresel megfelelő beállítások mellett.
2019. dec. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 exelant válasza:
A 30 feletti korosztály már esetleg tapasztalatból tudja, hogy nem feltétlenül mellőled kerül ki az igazi, számodra kijelölt tökéletes partner, a fiatalabbak még jobban reménykednek. S csak ha nagyon nem megy, akkor váltanak át rugalmasabb látókörre, ahol már egy távkapcsolat is jobban belefér az elvárásokba. De nem ez az elsődleges szándéka, ha komoly kapcsolatot akar bárki is szerintem.
2019. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!