Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak erre?

Mit mondjak erre?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje neten beszélgettek egy lánnyal és mondta hogy az anja mondta neki hogy adjam meg a telefonszámom. De én nem akarom megadni mit tegyek?
2020. jan. 26. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
miért nem akarod megadni?
2020. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert még sose láttam csak neten beszélgettem vele
2020. jan. 26. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem add meg, nem veszítesz semmit
2020. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
És az anyjával kéne cseverészned utána, vagy ezt hogy gondolták pontosan? Csak mert akkor az elég durva, lehet már az esküvőt akarja lebeszélni. :D
2020. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ja én se értem.
2020. jan. 26. 15:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy is bocsi nem az én telefonszámom kellenne neki hanem az anyumé tehát az anjának kellenne az én anyum telefonszáma.
2020. jan. 26. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Molesztáltad?
2020. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csak beszélgettünk neten.
2020. jan. 26. 16:26
 9/9 Blade Bone ***** válasza:
Akkor szerintem ennek több oka is lehet, az egyik pl hogy gazdagok és anyuci nem szeretné, ha nagyon eltérő családban kötne ki a szeme fénye. A másik, ha valamilyen oknál fogva most rövid pórázon van tartva és nem szeretnék, ha ez tovább romlana egy esetleges rossz ismeretséggel, így anyudtól talán megtudhatnak valamit mindkét eshetőségre, vagy egy harmadikra, de ha nincs semmi probléma, akkor nincs min parázni úgy gondolom.
2020. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!