Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rosszul esett, hogy...

Nagyon rosszul esett, hogy letörölte. Ti hogy reagálnátok erre? Nem tudok így kedves lenni hozzá, úgy tenni mintha megsem történt volna.

Figyelt kérdés
Felköszöntötöttem egy eddig nagyon kedves barátnőmet szülinapja alkalmából,100valahány másik emberrel együtt.2 napja reagált rá, megköszönte, mára pedig már le lett törölve.

2020. febr. 9. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a tiédet törölte, vagy mindenkiét?
2020. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd, a születésnapján megköszöntötted, ő válaszolt és megköszönte. Ezzel túl van tárgyalva. Lehet, hogy ő nem szereti őrizgetni a netes szövegeket. Kérdés, hogy miért esik ez neked rosszul?
2020. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl.ki se jelzi a fb h mikor van a szülinapom... Felesleges idegenek embereknek írkálnia amúgy meg le se szar... Lehet a bnőd most erre jött rá.

Nem kell rá fújni.

Úgy egyébként személyesen felköszöntötted? Meglepted vmi kis aprósággal?

2020. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap után én is elszoktam rejteni ezeket az üzenőfalamról, de nem törlöm le, ott vannak. Nem lehet hogy ott is ez történt?
2020. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Raktál hozzá képet is? Én azokat mindig lerejtem egy nappal, miután megköszöntem.
2020. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!