Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért így intézte el?

Miért így intézte el?

Figyelt kérdés

Ő nő én férfi vagyok. Együtt működünk egy munkában.Barátságnak indult. Közben bennem szerelem alakult ki ami viszonzatlan maradt. Barátok maradunk de ezt is megkérdőjelezem ezek után. Az utóbbi időben kicsit ellaposodott a viszonyunk de én őt ugyanúgy fontosnak tartottam mégha nem is mindig mutattam ki. Aztán úgy alakult hogy szétváltak útjaink. Ő máshol dolgozik tovább és többé nem találkozunk. Ezt tudtam de valahol vártam rá hogy mondja majd tartjuk továbbra is a kapcsolatot. De nem hogy ezt nem mondta, hanem igazából nem is érdekelte az egész. Amikor el kellett volna köszönnünk egymástól inkább úgy csinált mintha telefonálna és csak mosolygott aztán örökre elment. Ebből nekem az tűnik ki hogy semmibe vett eddig és én is ezek szerint a semmit értékeltem eddig... Borzalmasan csalódott vagyok. Nem.ilyen búcsúra számítottam. Ennyit jelentettem volna neki?

Mi okból intézi ezt így valaki?


2020. febr. 10. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

valószinűleg érezte vagy sejtette, hogy te többet érzel iránat, és nem tudta, hogyan kezelje a helyzetet, igy inkább nem kezelte "sehogyan" sem.


Ez nem feléltétlen azt jelenti, hogy semmibe vesz, vagy hogy nem kedvel, csak nem akart kinos szituációt.


A másik lehetőség, hogy valójában mindig is semleges voltál neki, vagy egyenesen nem kedvelt, csak eddig, mivel együtt dolgoztatok, ezt nem mutatta ki udvariasságból.


Ne vedd a szivedre, bárhogy is volt. Én aztán tényleg a viszonzatlan szerelmek és barátságok szakértője vagyok, és tudom, hogy ilyenkor mennyire sz@r, de ne ásd el magad miatta, ne keress bűbakot se benne, se magadban, csak fogadd el, hogy ez van, és menj tovább...

2020. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyit jelentettél neki.
2020. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*bűnbakot


a másik meg, hogy úgysem tudnál haragudni rá, ha akarnál se, szóval ne erőltesd

2020. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1# ezt nem mondanám hogy sosem kedvelt csak udvariasságból volt jófej mert a munkán kívül órákat beszéltünk mindenről és ha bármi bajom volt segített és mondta hogy szóljak ha bármiben tud segíteni. És ez pedig nem kapcsolódott a munkához. Azt is tudta hogy vonzódom hozzá mert régebben elmondtam neki.
2020. febr. 10. 22:50
 5/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
majdnem egy az egyben ez történt velem is, és fogalmam sincs miért, nem értem. nagyon rossz :(
2020. febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!