Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is gáz egyedül...

Szerintetek is gáz egyedül lenni valentínnapkor? Mármint az én osztálytársaim sokszor piszkálnak ezzel, szerinetm még egyáltalán nem állunk készen kapcsolatokra.

Figyelt kérdés
Én úgy érzem még idő kell nagy a nyomás rajtam, mert manapság már nem nagyon fogadnak el másokat ha nem olyanok mint ők. Úgy érzem én amúgy sem találnék megfelelő párt mert a korombeli fiúk elég éretlenek! Ti mit gondoltok erről?
2020. febr. 14. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy gáz, a helyzet se gáz. Én 22 évig voltam egyedül egyhuzamban, szóval nyugi.
2020. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom középsulis vagy. 99% hogy senki nem marad együtt a jelenlegi párjával, sőt, talán még kettőt, hármat is felszed míg megállapodik.
2020. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Azok a kisiskolások gázak szerintem akik betegesen játszák a felnőttet és folyamatosan a párkapcsolaton rugóznak

2020. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek meg élete nagy szerelme egyből első próbálkozásra meglett már 15 éves kora körül, az meg örüljön magának, és tartsa észben hogy piszok nagy mázlista.


azért nem kell matekzseninek lenni, hogy belássuk: nagyon nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy a középsuliban megismert kb 15-20 ellenkező nemű osztálytársadból és mondjuk további 25-30 (szintén ellenkező nemű) évfolyamtársadból megtaláld azt akivel jól passzolsz.


Persze ez migint csak személyiség függő.

Szerintem én 100 lányból 95-re lazán azt mondom 3 mondatnyi kommunikáció után hogy "Boldogítson mást, nem érdekel".

Valaki meg kvázi bárkivel kiegyezik, mondván "lyuk az lyuk". Egy ilyennel persze nyilván csak olyan lány fog leállni aki nem okosabb egy postaládánál. De van ilyen is, és ők boldogok egymással. Hasonló hasonlót vonz elve.


Másnak kicsit tovább tart kibányásznia az embertömegből a maga gyémántját.


Elgondolkodni azon hogy miért nincsen párod talán majd 23-24 évesen kell. Akkor már felmerülhet a jogos kérdés, hogy biztos a világ működik-e szarul.

De amíg csak a 20 legközelebbi tini fiúcskára látsz rá, addig ne hidd hogy te lennél túl válogatós. Az élet a legtöbbeknek nem oszt olyan jó lapokat, hogy 15 évesen összetalálkozzon a nagy szerelmével.


Valaki (pl én) ebben a korban még nem is igényelte a párkapcsolatot (anyámék meg csesztettek is hogy meleg vagyok-e vagy mivanmá').


Lányként ráérsz. Lesz udvarlód (kéretlen is bőven).

2020. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
(btw: Szerintem maga a valentin nap egy giccses, gagyi dolog. Barátnővel épp ma beszéltem erről, hogy "ha bármivel bókolok ma neki, vagy megemlítem hogy örülök neki, akkor azt nem a hülye valentin nap nyomására mondom". Nevetett, és megköszönte hogy ettől függetlenül is kifejezem felé a szeretetemet)
2020. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne gáz? Mert nem költi mindenki tök értelmetlen dolgokra a manit? Inkább hallgatom őket:

https://www.youtube.com/watch?v=3MGqYCjP73A

2020. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Nyugodtan megkímélhettél volna minket a Majka nevű kulturális népírtástól.
2020. febr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!