Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A munkahelyi kultúra miért...

A munkahelyi kultúra miért ilyen primitív?

Figyelt kérdés

Mármint mások égetése, szívatása, kibeszélése zajlik, klikkesedés, jópofizás, seggnyalás, szerepjátszás.


Tényleg az emberből minden munkaszeretet kiöl a munkábajárás ezek miatt a szemetek miatt.


2020. febr. 18. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol ilyen, de szinte mindenhol akad néhány ilyen ember, és iszonyú kárt okoz.


Sok alkalmazott nem élvezi, amit csinál (sőt, talán a többségük így van ezzel), a frusztrációját pedig ott és abban éli ki, ahol és amiben tudja.

2020. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom én ilyen utoljára a gimi elején láttam, és azóta 12 év telt el, és nem találkoztam melóhelyen ilyen bully dolgokkal, bár tény értelmisgi emberek közt mozogtam mindig
2020. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Mi az, hogy értelmiségi? Egyetemet végzett? Ők is csinálják.

2020. febr. 18. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki végzett egyetemet, hanem inkább szellemi munkát végezteek, olyna munkahelyena hol ha az embereknek ötletei vannak az nem probléma, hanem valami amit ki lehet próbálni, így az emberek sokkal inkább ezzel voltak elfoglalva, hogy hogyan lehetne változtatni a dolgokon maguk körül, vagy a munkamenetben hog ynekik és másoknak jobb legyen...ez kellően lefoglalta őket ahhoz hogy ne egymás vackaival foglalkozzanak, hanem ezzel.


Ha valahol azzal vannak elfoglalva hogy egymást csesztessék akkor ott unatkoznak...

2020. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mo.-n erre van igény, valamint munkahely-megtartás miatt, vagy épp a másik kigolyózása céljából.
2020. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, azért ilyen primitív, mert már eleve ilyen embereket vesznek fel és ennek semmi köze a diplomához, sokkal inkább a főnökhöz/Hr-eshez.


Egyik régi tanárom mondta mindig, hogy a buta főnök buta alkalmazottakkal veszi körbe magát, nyilván aki meg primitív, az hozzá hasonlókkal.


Na most, ha egy ilyen helyre bekerül egy normális kolléga, azt úgy kiközösítik, kiszívatják, hogy nem marad meg sokáig és ezért aztán mindenütt maradnak a primitívek.

2020. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!