Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciao, Vorrei avere un (a)...

Ciao, Vorrei avere un (a) amico/a italianoa? Itt Magyarországon van olyan hely ahol megismerkedhenék olaszokkal?

Figyelt kérdés

Vorrei avere un (a) amico/a italiano/a!

Prima, amo la cultura e la lingua italiana... Poi scrivò l'esame di maturita e vorrei parlare con qualcuno,ma naturalmente non questo l'unico motivazione! Se ci siamo simpatici, sarebbe un amicizia fantastica! :) ❤

Scrivimi,per favore!:)

Szóval. Először is, nagyon szeretem az olasz kultúrát,olasz nyelvet.Emellett érettségizem olasz nyelvből,és nagyon nagy szükségem lenne gyakorlásra. Akár hányszor összefutottam olaszokkal (villamoson,mekibe stb) ,próbáltam beszélgetni velük,de nyilván ez kicsit furcsán jön ki néha (bár néha nagyon cukik voltak,egy család meg is hívott magukhoz :) ) + ebből így nem lesz barátság... De pl.volt már egy lengyel cserediákom,akivel sokat voltam,de tudom,hogy néha unatkozott. Biztos van egy csomó olasz itt magyarországon,aki szívesen beszélgetne!

(Volt már cserediák kapcsolatom is,de most már nem tudok bevállalni még egyet...)

Tehát,lehet ez így kicsit furán hangzik,de hátha...! Előre is köszönöm a segítséget, írjatok bármit a témával kapcsolatban! 😊



2018. márc. 31. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem,hogy 18/lány
2018. márc. 31. 09:44
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

E secondo te ragazzina troverai qui qualcuno che ti parlerà?


már nem azért, de a fogalmazásod mindkét nyelven csapnivaló... az olaszon látszik, hogy sablon szövegek, a magyar pedig nincs rendesen megtanulva.

2018. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó,hogy kommenteltetek,sokat segítettetek vele!
2018. márc. 31. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
a moderátorok szerint nem mer letörölték a válaszomat. miért vagyilyen boldog? ne legyél boldog mert akkor könnyen véetsz hibákat és nem leszel sikeres az életben. amúgy nincs is semmi okod az örömre. nézzed meg melyik bolygón élsz.
2018. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!