Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amikor angolokkal beszélek...

Amikor angolokkal beszélek miért érzem azt, hogy fölényesek?

Figyelt kérdés
Más is ezt tapasztalja?
2020. febr. 19. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: minden nemzet lenéző valakik iránt és mindig van kit lenézni nemzeti szinten, attól még akadnak kivételek. Mi magyarok is lenézzük az arabokat, lenézzük a románokat, stb. Szinte mindenkit akik szerintünk fejletlenebbek nálunk, mint ahogy egy angolnak, franciának, németnek is fura a magyar, sokszor a balkáni népekhez sorolnak minket, mert azt sem tudják, hogy mi fán termünk :D
2020. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10


Engem sem, örülök, hogy sikerült neked és megosztottad tapasztalataidat.

2020. febr. 19. 14:40
 13/16 A kérdező kommentje:

11


Ez csúnya emberi szokás! Nagyon csúnya!

2020. febr. 19. 15:28
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert azok.
2020. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Másfél évig éltem és dolgoztam Angliában. Kint tanultam meg angolul. Én kedvesnek tartom őket és jó élményeim voltak velük. Pedig akkor még nem is voltunk uniós ország.
2020. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én egy csomó angollal dolgozom, és barátaim is vannak köztük, de nem tapasztaltam fölényeskedést, max annyit, hogy furcsán néznek, ha esetleg valaki nem jól ejt ki egy szót, és ők nem értik, mit akar az illető közölni.
2021. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!