Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Többen vagyunk barátok de nem...

Többen vagyunk barátok de nem egyforma a mélység. Normális?

Figyelt kérdés

Hatan vagyunk lányok eddig mindenben segítettek nekem. Viszont egyíkükkel sem mélyültem el igazán...mondogatjuk hogy legjobb barátok vagyunk de ez nem igaz, főleg most,eléggé eltávolodtunk

Én mindig is másokkal is lógtam ,több társaággal is, az indok pedig hogy a többi tarsasagban önmagam lehettem szociálisan míg ezek a barátnőim másak voltak, máshogy álltak az emberekhez

Viszont mindig ők voltak a végsőkig velem

Ugyanakkor urességet érzek mintha nem is ismerném őket, sokszor éreztem hogy csomó mindenben nem fogadnak el, mert baromira mashogy éljuk az eletunket

(En pörgős nem egyhelybenülős, ők pedig ragaszkodóak és minden bulit untam már velük kb)

Sokan elmélyültek egymással, kivéve én

Nekem lettek mashonnan nagyon jó barátaim, de mégis bánt hogy valahogy mindig “kilógtam ebből a sorból..”

Nyilvan mivel masokkal is logtam a prioritas se volt egyforma amirol en tehetek, na meg az elmélyülés sem lett így meg teljesen


De másokkal néha jobb dolgokat megéltem, jobb élményekg amiket belőlük hiányoltam mindig is

Ez baj? Vannak olyanok akikkel mindent megbeszélhetrk mégis bánt a dolog



2020. febr. 19. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az soha nem jó, ha többen vagytok barátok, meg kellett nekem is tapasztalni. Mindig csak a gond volt vele. Úgy oldottam meg, hogy külön kezelem őket, mindegyikkel tartom a kapcsolatot, találkozunk, meg ilyenek, de csak kettesben. Egymásról nem is tudnak. Így nincs baj.
2020. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köztünk sem volt feszko nagyon jól kijottunk de pl egyikukkel rendesen voltak ellentétek

Képtelen volt elfogadni engem, örülni nekem és viccelődni

Utalja az embereket és magával is rendesen küzd egyszóval nem igazán szeretném vele tartani a kapcsolatot

2020. febr. 19. 21:16
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 kifejtened a történeted?
2020. febr. 19. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

En nem tudnek ugy baratsagokat kialakitani, hogy csak es kizarolag mindenkivel kettesben talalkoznek, mint az 1#. (Azert sem, mert ennyi idom sosem volt) Teljesen spontan az egesz, ha ismerik egymast engem nem zavar ha hatan-nyolcan talalkozunk.

Amirol irsz kedves kerdezo ez teljesen normalis. Szerintem eleve mindenkit mas dolgok miatt szeretunk, es a kulonbozo baratainkkal mindig mas lesz a melyseg. En is ereztem mar szamtalanszor, hogy unatkozom bizonyos emberek mellett vagy nem talalom a helyem. Gondold vegig eloszor is, hogy szamodra mit jelent a baratsag. Megbizhatunk valakiben es szerethetjuk ugy is akar, ha neha unalmasnak erezzuk a tarsasagat. Egyreszt nem elvaras hogy a legjobb barim folyton engem szorakoztasson. De fontos hogy vegiggondold neha, hogy kit miert szeretsz es miert van melletted.

Az egyaltalan nem gond ha te masokkal is baratkozol es esetleg orultebb bulizosabb emberekkel is logsz.

Bizonyos baratsagok meg idovel lemorzsolodnak, de ne aggodj ezen csak eld az eleted es legyel boldog. Egyebkent pedig ezt a temat siman feldobhatod egy beszelgetesnek ezekkel a baratnoiddel, hogy ok hogyan elik meg az egeszet...

2020. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!