Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Össze vesztem a...

Mit tegyek? Össze vesztem a legjobb barátnőmmel és nem szeretném elveszíteni😞 16/L

Figyelt kérdés

Szóval elég hosszú de remélem érthetően fogom tudni leírni,


Van két barátnőm Fanni és Viven.

Eddig tökéletesen megvoltunk ritkán veszekedtünk.Fanni elég furán viselkedett mostanában és hangulat ingadozásai voltak de nem vettem különösebben figyelembe mert azt gondoltam biztos csak rossz napja van,Ám tegnap szóbaáltam Rékával(akit nem nagyon kedvelek/kedvelünk mert eléggé két színű)és Fanni emiatt direkt kibeszélt hangosan a többi lánnyal köztük Lénával aki eddig az én egyik nagyon jó barátnőm volt...Ez nekem eléggé rosszul esett de Viviennel mondtuk hogy nek leszünk bunkók ezért megvártuk őket az ebédlő előtt,ki is jöttek hatan heten és mintha mi ott sem lennénk se szó se beszéd szó nélkül elmentek.Ez után át mentem Vivihez és sorozat nézés közben írt nekem Fanni hogy mekkorát csalódott bennem és hogy ezentúl ne várják tőle semmit,Majd írt egy ilyent:Vivi ezt most neked mondom mikor veszed már észre hogy soha nem száll ki az aurádból...SOHA!(Én ezt nagyon félre értettem ugyanis ez előtt állandóan a volt barátnőjét Lénát szídta ezért azt hittem ezt is neki mondja)És ezután követtem el talán életem leg rosszabb cselekvését ugyanis ma reggel ezt elmondtam Lénának,ő pedig Matekon megkérdezte hogy miért mondta ezt.Ahogy kicsöngettek Fanni egyből jött a padomhoz miért terjesztek Lénának hazugságát stb.majd vivi mondta hogy miért kell pont engem a fülem hallatára ócsárolni de mintha meg sem hallotta volna,Majd mondta:elegem van hogy én mindig csak harmadik vagyok,aki néha jó néha nem és elegem van hogy Vivi körül forog a világ.Jah és engem okolt hogy rosszban lettek Lénával,De most hirtelen nagyon fontos lett neki de eddig meg el hordta mindennek na mindegy...A lényeg hogy utána lénának volt lelki ismeret furdalása hogy miatta vesztünk össze de én mondtam neki hogy nem,és bevallom nekem is van,Majd mikor haza értem Fanni ismét írt:Bocs hogy leordítottam a fejed a suliban.Én erre azt írtam hogy semmi gond végülis jogos volt mert én értettem félre és szólta bele..

Na igen és most nem tudom hogy nekem kéne bocsánatot kérnem vagy várnom kéne hogy ő kérjen...nem tudom igazából ezért is írtam ki szóval kérlek segítsetek ugyanis nem szeretném elveszíteni ovis korunk óta barátnők voltunk és én szeretném ha azok is maradnák😭Szóval szerintetek mit tegyek?😔


2020. febr. 20. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit. fanni egy két szinü ....
2020. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lányok..... már az első sornál elvesztettem a fonalat, nem értem mire jók a sz.rkavarások. Amennyi átjött, tarts nagyobb távolságot, szünetet, ha visszatér az állóvíz, akkor lehet megint szorosabb a barátság. Akitől meg esetleg kérhetsz, attól kérjél bocsánatot, próbáljátok nyíltan, mindenkivel rendezni a dolgokat, hogy mindenkinek tiszta legyen minden. A hallgatás, áskálódás sehova nem vezet. 19F
2020. febr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a pont ilyen viták elkerülése végett építettem le (értsd: nem foglalkoztam senkivel egy idő után) kb minden barátomat, mert nem tudtam eldönteni ki beszélt ki, hallottam ezt is, azt is, mindenki bunkó volt amikor meg akartam beszélni, úgyhogy szépen vissza léptem.

Bár, én megvagyok ezek nélkül a felszínes barátságok nélkül is, majd rájössz, kérdező. Nem rsszból írom, de sajnos a lányok ebben a korban nagyon kétsznűek, egyfolytában megy a kibeszélés, stb.

Amit tehetsz szerintem: Várj egy kicsit, gondold át, és ha még nem oldódott meg, nem tudtátok megbeszélni 16 nap alatt, akkor nem fog valószínű már.

Pár év múlva már nem fogod sajnálni, sajnos.

19/l

2020. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!