Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nem akarom...

Mit tegyek, ha nem akarom elveszíteni a legjobb barátnőmet?!?!

Figyelt kérdés
Második éve a legjobb barátnőm, de egy fél éve jött egy "harmadik" . Bírom őt is, meg minden, de... Nem akarok önző lenni, de úgy érzem elveszi tőlem. Nem sajátíthatom ki, de nagyon félek, hogy vége lesz a barátságunknak, Több dolog rosszul esett már, és el is mondtam neki. Nem a klasszikus filmjelenet jött, amikor a két barátnő zokogva megöleli egymást és megígéri, hogy örökké legjobb barátnők lesznek. Nem, ehelyett veszekedtünk. Mindig, amikor elmondtam neki a sérelmemet. Nem követelőzően, csak közöltem vele, mert engem nyomasztott. Mostanában mindent együtt csinálnak, és mellőzve vagyok. Kérlek, segítsetek, nem szeretném elveszíteni. Köszönöm.

2016. jún. 7. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség, de akit lehet vinni, azt viszik is. Valószínűleg nem volt elég erős a barátságotok, hogy kibírja. De ettől függetlenül még próbálkozhatsz, sőt, ne is add fel, ha neked ő fontos, játszd le logikusan ezt az egész játékot, legyen több eszed, és te irányíts titokban.
2016. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen....

STORY TIME :D

Hárman voltunk barátnők,de hát természetesen a hármas barátságoknál valaki mindig a háttérbe szorul.

Ez velem is így volt. Próbáltam én is ott lenni velük,de még akkor se éreztem úgy,hogy ott vagyok.(Kicsit rossz a megfogalmazás,de na..XD)

Egy darabig tűrtem. Aztán azt vettem észre,hogy már a pasis dolgaikat is megosztják egymással. Természetesen össze is vesztek egy pasis dolog miatt,de jó durván. Az óta rosszba vannak és mindkettőjüknek most én vagyok a "legjobb barátnője". Gondolkozzunk egy kicsit...! Ha szét szakítod a barátságukat,téged fognak hibáztatni. Ha maguktól vesznek össze,lehetséges, hogy mind a kettő magának akar majd.

Szóval ha tenni akarsz valamit,akkor hajrá;) de ha vársz, akkor lehet minden probléma nélkül megoldódik.

2016. jún. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!