Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem a barátaimat akarom...

Miért nem a barátaimat akarom lenyűgözni?

Figyelt kérdés
Amíg volt munkahelyem, addig tök nagy motivációt jelentett, hogy értelmes gondolatokkal, jó munkával, ifókkal igyekeztem lenyűgözni a munkatársaimat, de a barátaim valahogy sem fantáziában, sem semmiben nem jelennek meg mint lenyűgözhető emberek. Velük nyilván önmagam vagyok, ismernek, de uganakkor a motiváció, amit a kollégák lenyűgözése jelentett mégis hiányzik. Mi lehet az ok? Hogy lehetne kilépni ebből? Hogy lehetne újra motivációm? Most vállalkozó vagyok, tehát nem új munkahelyet keresek, inkább csak az emberi környezet...
2020. febr. 25. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Képezd magad. Autodidakta módon tanulj néhány dolgot, művelődj, sportolj rengeteget, halmozd el magad programokkal, fejezd ki magad, alkoss.

Ha úgy van, írd fel egy papírra minden nap hogy a nap folyamán mi olyat tettél, ami megfelel a te saját kövezelményeidnek. Idővel észrevehető változás jön, nálam remekül működött.


Megkérdezhetem hány éves vagy?

2020. febr. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
26 éves vagoyk. Az utóbbi évben sokat foglalkoztam önfejlesztéssel, mert már nem éreztem jól magam a bőrömben.
2020. febr. 28. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Első lépésnek keress olyan dolgokat, amikbe szívesen belemennél hosszabb távon is. Kezdd el a mostanitól jobban, szervezetebben altivizálni magad. Idővel lesz belőle eredmény.
2020. febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!