Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok miért van ez nálatok?

Lányok miért van ez nálatok?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy a hobbim sok lány ismerősömet elrettent hogy így mondjam. Hobbinak indult félig meddig munka is így nem is akarom abba hagyni senki kedvéért. Állatokkal foglalkozok csak nem éppen kutya és macska kategória. Értem én hogy a lányok félnek tőlük csak azt nem értem engem miért kell ezért "elfelejteni". régen sokan jöttek hozzám tvt nézni vagy ilyenek de ma már semmi ilyet nem tudok kivitelezni mert nem akarnak átjönni se. Kevesebbet is beszélnek velem ezért úgy veszem észre.

2020. márc. 7. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen állatokkal foglalkozol? Biztos, hogy az a gond?
2020. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar az a munka pontosan?


+ Alapból a barátok sok esetben megszünnek, főleg ha gyerekkoor vagy sulis kapcsolatból valóak.

2020. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

És honnan veszed, hogy az állatok miatt?

netán tyúkokat tartasz a szobádban? Mert akkor ne csodálkozz. :D

2020. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valami óriáspók, vagy kígyó kategória lehet.

Ha a lakásodban vannak ilyenek persze, hogy egy nőnek se kellesz!

2020. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt a viselkedés és kommunikáció is gond. Hiszen nem írsz nyíltan a kérdésről még akkor sem, ha nincs tétje.

Erről mi a véleményed?

2020. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mered felvállalni, hogy mivel foglalkozol? Ez egy anonim oldal.
2020. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon nem mindegy, hogy milyen állatról beszélünk :D Az pl nem zavarna különösebben, ha valaki megfelelő nagyságú és felszereltségű terráriumokban/akváriumokban tartana otthon kígyót, pókot, halat, hörcsögöt, patkányt, óriásteknőst vagy amit akar. Ha viszont a házi tigrise szabadon járkálna a lakásban, a nappaliban lenne a disznóól vagy ilyesmi, akkor nem szívesen mennék át hozzá :D
2020. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt nem csak az állatokról van szó, hanem arról, ahogy ezt az illető kezeli. Hiába írja meg privátban a mentségét, de itt nyíltan nem meri vállalni, ami alapja lenne egy megbízhatóságnak, egy emberi kommunikációnak. És itt nekem ez az első, ami nagy ellenszenvet vált ki és nem az állat maga. Csak arra könnyebb fogni.
2020. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csirkeólat rendeztél be a nappalidban, vagy mi a baj?
2020. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!