Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vegyem fel újra a haverommal...

Vegyem fel újra a haverommal a kapcsolatot, vagy inkább már soha ne is keressem?

Figyelt kérdés

30as meleg srác vagyok.

2010ben ismerkedtem meg egy sráccal, randinak indult, de aztán sima barátság lett belőle, vagy legalábbis én így vélem.


A haveromról tudni kell hogy egy iszonyatosan nehéz személyiség, enyhe nárcisztikus személyiségzavara van. Egy kicsit Eric Cartmanhez tudnám hasonlítani.


Sokáig nagyon jól megvoltunk, mondjuk azért kissé viharos is volt ez a barátság. Van a személyiségének egy vonzó része: iszonyat jó humora van, jó emberismerő és mély beszélgetéseket lehet vele folytatni és nagyon feltöltött a társasága.

Amikor jó passzban volt.

A sötét oldala viszont elviselhetetlen a nárcisztikus vonásaiból adódóan: kihasznál akit csak lehet (néhányszor engem is csúnyán), információkkal él vissza, másnak állít be, megbízhatatlan, manipulatív. Még a szeme sem áll jól.


A kapcsolatunk 2017 végefelé kezdett egyre rosszabb lenni. Több volt a rossz mint a jó találkozás, rengeteget vitatkoztunk, piszkált (irígy volt az akkor már tartóssá váló komoly párkapcsolatomra). Minden egyre inkább csak róla kezdett el szólni: pl. a baráti összejöveteleknek sem olyanok voltak hogy pl. 10 jó haver talalkozik, hanem egyre inkább Karesz bulija volt, akiket mellesleg körülvett a 9tagból álló "háreme".

Rákattant a roma srácokra és szexmániás is lett, ráadásul úgy éreztem hogy egyre több rosszarcú elem van a társaságban akikkel én nem akartam együtt lenni.


Végül is, egy szerencsétlen elszólásom 2018 végén (nem akartam bántani semmivel, de hát így alakult, na) azt eredményezte, hogy megsértődött rám, jogosan.


Aztán én szégyellem magam és nem mertem vele beszélni, rá sem írtam, se telefon semmi. Gondoltam magamban, majd elmúlik a haragja, aztán néhány hónap múlva úgyis találkozni fogunk, ha akarunk.


Nem így történt. Tavaly nyáron-ősszel néha rámírt, szerintem kezdeményezni próbált (pl csak úgy random küldött egy cikket amit tudta hogy érdekel engem), de nem tudom miért, nem reagáltam. Egyszerűen nem akaródzott írnom neki.

Úgy éreztem hogy ez így most rendben van.


Idén már semmit nem is írt, szerintem elengedte a dolgot, habár szerintem nem tudja hova tenni hogy miért is nem jelenkezek.

Hozzáteszem, én sem tudom még mindig, ami vicces. :)


Gondolkozom pedig azon hogy ráírjak de a negatív dolgai egyáltalán nem hiányzanak. És továbbra sem tudom hogy folytassuk ahol abbahagytuk, vagy már ne is talalkozzunk soha.


2020. márc. 7. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Él vagy 7 milliárd ember a Földön, biztos lesz olyan, akivel nem csak "se vele, se nélküle" kapcsolatot lehet létesíteni.
2020. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alletta ***** válasza:
nem venném fel vele újra a kapcsolatot. minek? te is jól elvagy nélküle, neki is más körű lett a baráti társasága.
2020. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberi kapcsolat nem "babaruha", - hogy ha van kedvem, ráadom a Panni babára, ha nincs, akkor meg meztelenül hempereg a November 7-e téren! De eszedbe juthatna akár a "töltött káposzta effektus" is, - ami felmelegítve már nem az igazi!... Nem is lehetne - ilyen irányú - kérdésed ezek után.
2020. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerintetek sem... Én is inkább a felé hajlok. Csak a néhány jó emlék adta még a reményt.
2020. márc. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!