Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon sok mindennel megbantot...

Nagyon sok mindennel megbantott mar, es kb semmibe is vesz mostansag. Hogy engedjem el a vele valo kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szoval tobben vagyunk baratok es azert se olyan konnyu ebbol kilepni

Nagyon sok mindennel egy eletre megbantott, megsertett, allitasa szerint csak en veszem sertesnek (erdekes mas tudja mas hangnemben mondani a velemenyet)

Nagyok sok dolgat keptelen vagyok elfogadni, a lenezeset es azt hogy maaokat bant es megsert

Sose volt benne annyit hogy leuljon velem es megbeszelje hogy megis mi a problemaja velem en meg kb annyira szorongok mellette hogy en plane nem leptem, inkabb baratkoztam masokkal is

Elnyomo es azt hiszi csak az o velemenye fontos

Kb semmibe is vesz es mikor van hangulata talan szobaall velem

Mindjart vegzunk a suliban es varom hogy tobbet ne talalkozzak vele csak az a baj h semmi haragot nem akarok, viszont mivel ennyire eros szemelyiseg hogy odalenne a tobbiekkel is a kapcsolatom

Mit tegyek ebbe az esetben?

Eddig viszonylag jo volt de mar megint kezdi es tenyleg teljesen okvetlenul, azt se kerdezi meg miujsag van velem se semmi


Vagy csak siman csendben nem keresve oket baratkozzak uj emberekkel es feleljtsem majd el ezt? Akkor meg en leszek a szar barat aki nem fog senkit keresni de en ezt mar nem tudom elviselni, egyikukkel se vagyok annyira mely viszonyban hogy ezzel traktáljam, meg csunya is lenne kibeszelni az allitolagos “baratom”



2020. márc. 1. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ez elég érthetetlen leírás.

Ha ennyire rossz embernek tartod, akkor ne érdekeljen mit beszél.

Ne ossz meg vele olyanokat, amivel visszaélhet, ne avasd be intim dolgokba, érzésekbe. Csevegj az időjárásról, ha muszáj vele lenned. A többieket keresheted, őt meg csak viseld el. Nem kell egy ember miatt elfordulni mindenkitől.

Húzd meg a határaidat vele szemben és tartsd azokhoz magad mindkét irányba. Te se szólj be neki, de ne is érdekeljen ő mit szól be.

2020. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az hogy beszol, hanem barmikor mikor veleemnyet kellett mondani, vagy kerdeztem volna valamirol mindig sikerult ugy fogalmaznia mintha direkt meg akarna bantani, beallitott egy kezelhetetlen embernek -es azert nem tudtam ezt befogadni mert rajta kivul szerencsere nagyon sokan szeretnek es nagyon konnyen baratkozok es sokan nagyon szeretnek

Ot nem szerette senki es mindig a komplexusait masok baszogatasan élte ki

Lehet velemenyt mondani, en elfogadom a rosszat is, de olyan volt mindig is mintha direkt elvezne hogy nekem rosszat mond es megserthet

Hangulatingadozo es nem lehetett akarmikor hozzaszolni es nekem ebbol mar elegen van mert azt érzem MÉRGEZ és lehuz

2020. márc. 1. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan szado-mazo kapcsolatnak tűnik, amiben mindkét fél megtalálja a maga örömét és a bántalmazott sem akar kilépni belőle.
2020. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A probléma veled van! Fogalmad sincs mit jelent az ismerős, és a barát különbsége.

Ne foglalkozz vele, és ne mosd össze az egész társasággal, elég őt ignorálnod.

2020. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De egy barati tarsasagban vagyunk...sajnos tenyleg nem tekinten mar baratnak

Volt par jo pillanatunk de lenyegeben engem szerintem sosem fogadott el, es nem szeretett

Biztos nem irigysegbol, csak kivancsi lennek hogy mi az oka, hogy nem tud elfogadni, mikor masok meg igen

2020. márc. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!