Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszeretném ismerni, de hogyan?

Megszeretném ismerni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit haza fele mindig látok, de semmit sem tudok róla. Nem járunk se egy iskolában csak valszeg 1-2 utcányira lakik tőlem.

De valami nagyon megfogott benne, nem az hogy jól néz ki hanem nagyon szimpatikus is.

De semmit sem tudok róla, se a nevét, se semmit. Idősebbnek tűnik nálam 1-3 évvel körübelül (16 leszek)

Három ismerősömtől is megkérdeztem mit csináljak de mindhárom mást mondott.

Az egyik azt mondta várjak, a másik hogy menjek oda hozzá és mondjam, hogy jól néz ki de az túl erős lenne a harmadik meg hogy menjek oda és kérdezzem meg a nevét (persze kedvesen)

Nem akarom felszedni csak barátkozni.. bár nem bánnám ha több lenne mint barátság de ahhoz túl fiatalnak érzem magam.



2020. márc. 9. 20:03
 1/2 Linny22 válasza:

Hallgass saját megérzéseidre. Ha tetszik, szerintem nincs értelme tagadni és te úgyse "csak" barátnak szeretnéd. Szerintem légy bátor és merész, de ne túl rámenős.nem baj, ha látja rajtad, hogy tetszik neked!! A megismerkedés pont Mind1 hogy történik, ezen ne agyalj sokáig. Ha odamész hozzá, mondj valamit, csak kedvesen, lazán. Ha nem vagy ilyen laza csinálj úgy mintha az lennél! Ha egy fiú észreveszi hogy tetszik egy lánynak, mindenk~pp lesz rá egy válasza, ha nem is azonnal, és nem is egyből egyértelműen!!!

Én mondjuk mindig egyértelmű és őszinte és kicsit rámenős vagyok ha valaki tetszik.

2020. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá. Semmi vesztenivalód nincs. Örülni fog neki tuti, akár tetszel neki, akár nem, tök aranyos dolog. És nem lesz benned a mi lett volna, ha...

Legalábbis fiú fejjel nekem ezek segítenek ilyenkor. :D

Kezdd valami tök ártatlan dologgal szerintem. Úgyis tudni fogja, miért mész oda. Ilyenre gondoltam, hogy pl.:

'Szereted ezt a pulcsit? ...csak mert mindig ez van rajtad 😁' vagy ha zenét hallgat mondjuk: 'Mit hallgatsz? Úgy bele tudsz bambulni, biztos nagyon jó. :D '

Vagy valami ilyesmi, amit észreveszel rajta, az úgy teljesen életszerű. Aztán mutatkozz be az egész neveden.

Hajrá, majd írd le, mi lett! :D



f18

2020. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!