Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy srác a suliból és valahogy megszeretném ismerni de nem tudom hogy hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban idén 11.es én 9.es vagyok

Úgy vettem észre hogy nézeget engem ( de ebben nem vagyok biztos).. nem értem hogy ha netalán tetszem neki akkor miért nem jelöl be facen

Viszont az előző barátnőjével azért szakított mert focizik és nem volt a lányra ideje... akkor szerintetek a foci miatt is nem kezdeményez felém?


2017. ápr. 29. 21:04
 1/4 anonim válasza:

Nem akar toled semmit hidd el, ha akarna mar szemelyesen oda megy hozzad, csak hat friss hus vagy a suliba azert nezeget de tuti nem csak teged hanem a tobbi golyat is szemugyre veszi.

De en a helyedben nem a suliba keresnek part 9.be eleg gazos ha utana szakitotok, tapasztalat

2017. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maradtam a suliban általános után
2017. ápr. 29. 21:34
 3/4 anonim válasza:
Ilyen szerintem sok emberrel megtörtént mar. Messziről nézed... O lehet igazabol nem is tudja ki vagy! Amíg nem kezdtek el személyesen beszélgetni , tehát amíg nincs kozottetek semmilyen kapcsolat addig ne nagyon eld bele magad!
2017. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérdezd meg hány óra, és ha megmondta, akkor utána álj


még ott mellette egy darabig, aztán kérdezz tőle vmi általánosat pl. Amúgy milyen napod volt? Ha látod hogy "felcsillan a szeme", és nem csak annyit válaszol hogy: "jó" akkor folytasd vele e beszélgetést, kezdj el vele ismerkedni. Hobbi/háziállat/tanóra is kiváló ismerkedős téma tud lenni. Remélem tudtam segíteni!😊

2018. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!