Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam mindenhonnan haza...

3 éves fiam mindenhonnan haza akar menni!?

Figyelt kérdés
Bárhonnan, ha jól érzi magát a játszótéren akkor is, mindig azt mondja minden szitúba, hogy nem akar menni sehova, meg haza akar menni. Érthetetlen.

2014. okt. 13. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2014. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az hogy miért akar hazamenni?
2014. okt. 13. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megkerdezned tole.....
2014. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk, hogy miért akar haza menni? Kérdezd meg tőle
2014. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 éves azért már el tudja mondani, hogy mit miért akar. nem kérdezted még?

egyébként ha ennyire otthon akar lenni, miért nem zárkóztok be pár napra?

gyerekeknek vannak ilyen hülyeségeik, szerintem ha 2-3 napig nem mennétek sehova, utána már elvágyódna és le is tudnátok.

2014. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nem mertem ezt megtenni mert akkor azt hinné, hogy ö ezentúl akkor mindig otthon maradhat amikor ö akarja.
2014. okt. 13. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is az a megoldás,hogy engeded,vagy úgy alakítod,hogy picit többet legyetek otthon. Nálunk a nyári szünet elején (kiscsoport végén) volt egy ilyen a kisfiamnál. Sehova nem akart menni,így sokat voltunk itthon, (igaz kertes ház,és van játszótér az udvaron) "töltődött" néhány hétig,és azóta ismét lehet vele kimozdulni. Miért baj,az,ha jól érzi magát otthon? ...vagy esetleg még azt gondold át,hogy van-e olyan szitu,hogyha kimozdultok,akkor te pl. beszélgetsz másokkal,és nem vele foglalkozol,otthon pedig csak rá figyelsz. Lehet,hogy a figyelmedre szomjazik :)
2014. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam akkor akar hazamenni pl játszótérről, ha valami atrocitás éri. Mondjuk valamelyik gyerek "beszól" neki, lökdösi, ő az ilyesmit nem tudja sajnos kezelni, rögtön jön, hogy menjünk haza.
2014. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!